کد خبر: 84640 A

مدیر اداره آثار حجمی سازمان زیباسازی خبر داد:

تاکنون 8 اثر حجمی با مضامین مذهبی و حول محور حضرت علی (ع) در این بزرگراه به ویژه در بخش تازه افتتاح شده آن، نصب شده که البته برخی از آنها پیش از بهره برداری بزرگراه و بخشی دیگر بعد از آن نصب شد که البته نصب آثار جدید در آینده نیز انجام می‌شود.

ایلنا: مدیر اداره آثار حجمی سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: فضای مناسب برای نصب آثار حجمی در بزرگراه امام علی (ع) بسیار است و در آینده به تعداد آثار نصب شده افزوده می‌شود.

به گزارش ایلنا، مجتبی موسوی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: تاکنون 8 اثر حجمی با مضامین مذهبی و حول محور حضرت علی (ع) در این بزرگراه به ویژه در بخش تازه افتتاح شده آن، نصب شده که البته برخی از آنها پیش از بهره برداری بزرگراه و بخشی دیگر بعد از آن نصب شد که البته نصب آثار جدید در آینده نیز انجام می‌شود.

وی افزود: اثر" بسم ا.. " ساخته امین طباطبایی در محدوده منطقه 8 بزرگراه امام علی (ع)،" قاصدک " کاری از امیر وفایی در محدوده منطقه 20 این بزرگراه، خط برجسته " علی ای همای رحمت " در منطقه 20 از جمله آثاری هستند که تاکنون نصب شده اند.

مدیر اداره آثار حجمی سازمان زیباسازی در ادامه اظهار کرد: اثر " علی " کاری حجمی و ساخته حمید حکیمی است که جانمایی آن در محدوده منطقه یک بزرگراه امام علی (ع) انجام شده و به زودی نصب می‌شود. همچنین اثر " ضریح " اثری از فیروزه اشکبوس است که به زودی در بزرگراه نصب می‌شود. این اثر نقش برجسته نام مبارک حضرت علی (ع) به خط کوفی است.

موسوی با بیان اینکه آثار نصب شده در این بزرگراه از جمله آثار منتخب فراخوان احجام مذهبی سازمان زیباسازی است گفت: این فراخوان مرداد سال گذشته اعلام شد و آثار منتخب طی س مرحله داوری شدند که به مرور در شهر تهران در حال نصب هستند، برخی از این آثار نیز برای نصب در بزرگراه امام علی (ع) برگزیده شدند.

وی بزرگراه امام علی (ع) را دارای فضای مناسب برای نصب آثار حجمی دانست و افزود: در حال حاضر از تمامی این فضاها استفاده نخواهیم کرد تا امکان نصب آثار بهتر و با کیفیت بیشتر در آینده را، از دست ندهیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر