کد خبر: 85074 A

آقامیر اعلام کرد:

پارک آبی آزادگان نیز از ۲۵ خرداد ماه آغاز به کار کرده و تا پایان فصل تابستان به فعالیت خود ادامه می‌دهد اما در ماه مبارک رمضان به مدت یک ماه تعطیل است.

ایلنا: رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران ضمن تشریح ویژه برنامه‌های شهرداری به مناسبت ماه مبارک رمضان، گفت: مجموعه‌های آبی شهرداری در ایام ماه مبارک رمضان از بعد از افطار تا سحر به ارائه خدمت می‌پردازند و ایستگاه‌های تندرستی نیز یک ساعت بعد از افطار فعال هستند.

به گزارش ایلنا، سید محمد حاج آقامیر در مورد اقدامات سازمان ورزش شهرداری تهران با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: در تابستان امسال تمامی مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران در سانس‌های تفریحی خود تا ساعت ۲۴ به ارائه خدمات خواهند پرداخت و در صورتیکه معارض نداشته باشند و موجب اذیت ساختمان‌های مجاور نباشند تا ساعت ۲ بامداد نیز ارائه خدماتشان ادامه می‌یابد.

وی ادامه داد: در تابستان امسال ۳۰ مجموعه به عنوان مدارس شنا راه اندازی شده و در ایام ماه مبارک رمضان تمام مجموعه‌های آبی شهرداری برای دختران و پسرانی که به سن تکلیف نرسیده‌اند کلاس‌های آموزشی را در طی روز برگزار می‌کنند و بعد از افطار هم دیگر شهروندان می‌توانند تا وقت سحر از این مجموعه‌ها استفاده کنند.

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران تصریح کرد: پارک آبی آزادگان نیز از ۲۵ خرداد ماه آغاز به کار کرده و تا پایان فصل تابستان به فعالیت خود ادامه می‌دهد اما در ماه مبارک رمضان به مدت یک ماه تعطیل است.

آقامیر با بیان اینکه در تابستان امسال هزار و ۸۰۰ ایستگاه تندرستی ویژه آقایان و هزار و ۱۰۰ ایستگاه ویژه بانوان راه اندازی شده که برگزاری مسابقات درون ایستگاهی همچون تنیس روی می‌ز، شطرنج، والیبال، دو می‌دانی و مباحث آمادگی جسمانی بانوان می‌پردازد، گفت: زنگ ورزش نیز در بوستان‌ها پنج شنبه‌ها و جمعه‌ها برگزار می‌شود که این فعالیت‌ها در ایام ماه مبارک رمضان یک ساعت بعد از افطار فعال خواهند بود.

وی افزود: همچنین در فصل تابستان مسابقاتی نظیر جام رمضان، لیگ محلات و المپیاد محلات نیز برای سنین مختلف برگزار می‌شود.

رئیس سازمان ورزش در ادامه خاطرنشان کرد: در حال حاضر، جشنواره‌های ایام شعبانیه در سطح ۳۷۴ محله شهر تهران به صورت جشنواره‌های فرهنگی، ورزشی و هنری برگزار می‌شود.

آقامیر در بخش دیگری از سخنانش از تجهیز ۲۵۷ خانه ورزش محلات تا پایان خرداد ماه امسال خبر داد و اضافه کرد: از اول تیر ماه خانه‌های ورزش محلات، فعالیت خود را آغاز کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر