کد خبر: 85131 A

با اجرای عملیات تعریض و آسفالت؛

طی هفته اول تیرماه امسال، عملیات تعریض جاده وردیج ـ واریش واقع در شمال بلوار شهید اردستانی در دستور کار پیمانکار مربوطه قرار گرفت و این جاده پس از انجام مخلوط ریزی، آبپاشی و کوبیدن بستر، تعریض و آسفالت شد.

ایلنا: به همت اداره فنی و ترافیک ناحیه ۳ شهرداری منطقه ۲۲، جاده روستایی وردیج - واریش تعریض و آسفالت شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، با توجه به لزوم تامین ایمنی رانندگان عبوری در جاده‌ها بویژه معابر روستایی، شهرداری منطقه با ورود به بحث رسیدگی به جاده روستایی وردیج - واریش، به تازگی در این معبر اقداماتی انجام داده است.

حسین مرادی شهردار منطقه ۲۲ با اعلام این خبر گفت: «طی هفته اول تیرماه امسال، عملیات تعریض جاده وردیج ـ واریش واقع در شمال بلوار شهید اردستانی در دستور کار پیمانکار مربوطه قرار گرفت و این جاده پس از انجام مخلوط ریزی، آبپاشی و کوبیدن بستر، تعریض و آسفالت شد. در اجرای این عملیات حدود ۴۰۰ تن آسفالت به منظور تعریض معبر نامبرده استفاده و مساحتی بالغ بر ۲۰۰۰ مترمربع تعریض و آسفالت شد.»

وی با اشاره به اینکه عملیات تعریض جاده روستایی وردیج - واریش به منظور سهولت در عبور و مرور وسائط نقلیه و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان صورت گرفته است افزود: «با هدف تامین ایمنی بیشتر برای خودروهای عبوری در این معبر، ۳۰ تابلو ترافیکی خطرنما (شبرون) نیز در این معبر نصب شده است.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر