کد خبر: 8544 A

به مناسبت روز جهانی کودک؛

این جشن ساعت ۱۶ بعد از ظهر روز جمعه ۱۴ مهر ماه در پارکینگ شماره ۵ آبشار تهران با حضور مسئولان منطقه، هنرمندان صدا و سیما و شهروندان برگزار می‌شود.

ایلنا: آبشار تهران به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کودک میزبان جشن بزرگ کودک همراه با برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی و جشنواره بادبادک می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، حوزه معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه با هدف پر کردن اوقات فراغت شهروندان و ایجاد شور و نشاط میان آن‌ها با برگزاری برنامه‌های شاد و مفرح، جشنواره بزرگ روز جهانی کودک را در مجموعه تفریحی تفرجی آبشار تهران برگزار می‌کند.

حسین مرادی شهردار منطقه ۲۲ با اعلام این خبر گفت: «این جشن ساعت ۱۶ بعد از ظهر روز جمعه ۱۴ مهر ماه در پارکینگ شماره ۵ آبشار تهران با حضور مسئولان منطقه، هنرمندان صدا و سیما و شهروندان برگزار می‌شود.»

وی ادامه داد:«پیش از برگزاری این جشن، شهروندان مسیر میان پارکینگ شماره ۳ تا پارکینگ ۵ را به پیاده روی خواهند پرداخت. ۱۵ غرفه شامل سلامت، امور بانوان، آموزش شهروندی، ۵ غرفه ورزشی با برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، لوازم التحریر و کتابهای کودک، مدیریت محله و... از سوی ادارات حوزه اجتماعی و فرهنگی در محل برگزاری این جشنواره برپا شده و آماده ارائه خدمات به شهروندان حاضر در این جشن خواهند بود. علاقه مندان به شرکت در جشنواره بادبادک نیز می‌توانند در غرفه تدارک دیده شده، بادبادک مورد نظرشان را بسازند و بر فراز آبشار تهران به پرواز در آورند.»

وی افزود: «اجرای ویژه برنامه پنگول، اجرای آکروبات، اجرای موسیقی زنده، اجرای آتش بازی و جلوه‌های ویژه و... از جمله برنامه‌هایی است که برای جشن بزرگ روز جهانی کودک منطقه ۲۲ تدارک دیده شده است.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر