کد خبر: 8631 A

توسط احمد مسجدجامعی ارائه شد؛

متاسفانه با وجودی که آتش‌نشانان دائما در معرض خطر هستند از جایگاه ایثارگری و جانبازی برخوردار نیستند و باید برای آن‌ها اینجایگاه تعریف شود.

ایلنا: عضو شورای شهر تهران گفت: در راستای تقدیر از آتش نشانان موزه ایمنی در شهر تهران ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد مسجدجامعی در جلسه علنی امروز 11 مهرماه، شورای شهر پس از ارائه گزارش مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از فعالیت‌های این سازمان با بیان اینکه کسب رتبه چهارم در اطفاء حریق در دنیا توسط این سازمان قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه سازمان آتش نشانی ما تجربه و دانش لازم را دارد تصریح کرد: متاسفانه با وجودی که این افراد دائما در معرض خطر هستند از جایگاه ایثارگری و جانبازی برخوردار نیستند و باید برای آن‌ها اینجایگاه تعریف شود.

عضو شورای شهر تهران به تجربیات آتش نشانی تهران در زمان موشک باران جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: آتش نشانان می‌توانند از تجربیات آن زمانی برای شرایط بحرانی کنونی استفاده کنند.

وی با بیان اینکه فعالیت آتش نشانان در زمان جنگ قابل تقدیر است تاکید کرد: باید موزه ایمنی و آتش سلامت با توجه به تجربیات جنگ ساخته شود تا در آن تمامی تجربیات ثبت و به تصویر کشیده شود.

مسجد جامعی افزود: آتش نشانان در شرایط بحران طبیعی و غیر طبیعی باید آمادگی لازم را داشته باشند و برای رسیدن به این آمادگی باید بحث‌های فراوان شود اما در هر صورت تاکنون سازمان آتش نشانی ما از عملکرد مناسبی برخوردار بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر