کد خبر: 86396 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت‌وگود:‌

این خودرو پس از برخورد با عابر از مسیر منحرف شده و به شدت با گاردریل‌های بزرگراه برخورد و وارد لاین تندرو و سپس واژگون شده است/ همزمان با این حادثه در لاین مخالف این بزرگراه یک دستگاه کامیون حامل بار آب معدنی به هنگام حرکت با یک دستگاه تریلی که متوقف شده بود برخورد می‌کند.

ایلنا:سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، گفت: بی‌احتیاطی راننده ۲۰۶ صبح امروز جان عابر ۳۵ را ساله را گرفت.

سیدجلال ملکی در گفتگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه ساعت ۲۶ /۰۱ بامداد حادثه خودرو در مسیر غرب به شرق آزادگان بعد از پل ساوه اعلام می‌شود، اظهار کرد: بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام می‌شود و مشاهده می‌کنند که یک خودروی ۲۰۶ به هنگام حرکت با یک عابر برخورد کرده است.

وی ادامه داد: این خودرو پس از برخورد با عابر از مسیر منحرف شده و به شدت با گاردریل‌های بزرگراه برخورد و وارد لاین تندرو و سپس واژگون شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه متاسفانه در این حادثه یک مرد ۳۵ ساله فوت می‌کند، گفت: راننده این خودرو یک زن ۳۴ ساله بود که خود در داخل خودرو گرفتار شده بود. نیروهای آتش نشانی این زن را از خودرو خارج و تحویل عوامل اورژانس می‌دهند.

ملکی با اشاره به اینکه همزمان با این حادثه در لاین مخالف این بزرگراه یک دستگاه کامیون حامل بار آب معدنی به هنگام حرکت با یک دستگاه تریلی که متوقف شده بود برخورد می‌کند، افزود: بر اثر این برخورد راننده کامیون محبوس می‌شود و نیروهای آتش نشانی حاضر در محل با تلاش زیاد موفق می‌شوند راننده ۳۵ ساله را که آسیب دیده بود را خارج و تحویل اورژانس دهند.

وی گفت: پس از ایمن سازی محیط فضای تصادف تحویل عوامل راهنمایی و رانندگی برای بررسی داده می‌شود. عملیات در ساعت ۴۵/۰۲ بامداد به پایان می‌رسد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران سید جلال ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر