کد خبر: 8663 A

علیرضا دبیر:

سازمان آتش نشانی در بحث تامین ایمنی ساختمان‌ها تحت هیچ شرایطی حتی در صورت درخواست شهردار منطقه کوتاهی نکنند و مصرانه خواهان اجرای قانون باشند.

ایلنا: عضو شورای شهر تهران خواستار ایجاد درآمد پایدار برای سازمان آتش نشانی شد و گفت: با این کار این سازمان از عملکرد بهتری برخوردار می‌شود.

به گزارش ایلنا، علیرضا دبیر درجلسه علنی امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه سازمان آتش نشانی شهر تهران از تجهیزات خیلی قوی برخوردار نیست تصریح کرد: متاسفانه به دلیل نبود بودجه مناسب این سازمان در خرید تجهیزات مورد نیاز با مشکل مواجه است و باید به آن کمک کنیم.

وی با بیان اینکه به درستی نمی‌دانیم اگر ساختمان چند طبقه‌ای دچار حریق شود آیا نیروهای کنونی می‌توانند آن را اطفای حریق کنند گفت: اطفای حریق علاوه بر کسب مهارت به تجهیزاتی نیاز دارد در واقع هم اکنون تنها خاموش کردن آتش مطرح نیست بلکه آتش نشانی کاری بسیار پیچیده شده است.

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه پیگیر لایحه ایثارگری آتش نشانان هستم گفت: هنوز این لایحه به شورای شهر نیامده است اما قطعا آن را پیگیری می‌کنیم.

دبیر تاکید کرد: سازمان آتش نشانی هیچ ارتباطی به بخش‌های سیاسی ندارد و باید برای آن درآمد پایدار ایجاد شود.

وی از مدیریت سازمان آتش نشانی خواست تا در بحث تامین ایمنی ساختمان‌ها تحت هیچ شرایطی حتی در صورت درخواست شهردار منطقه کوتاهی نکنند و مصرانه خواهان اجرای قانون باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر