کد خبر: 86659 A

همزمان با گرامیداشت دهه تکریم مساجد؛

در دهه تکریم و روزهای پایانی شعبان مساجد برای حضور مومنین نمازگزار در ماه میهمانی خداوند آماده شده و برنامه های عشق و تقرب الهی برای اجرا و بهره مندی مومنان تدوین می شود.

ایلنا: شهردار منطقه 15 از غبار روبی مساجد سطح محدوده منطقه 15 در آستانه ماه ضیافت الهی و همزمان با گرامیداشت دهه تکریم مساجد خبر داد.

به گزارش ایلنا، صفوی ضمن اعلام این مطلب افزود: در طرح تکریم مساجد که از 20 شعبان تا حلول ماه مبارک رمضان اجرا می شود، 113 مسجد سطح منطقه غبارروبی و عطرافشانی شده و نسبت به شست و شوی فرش ها، نظافت و زیبایی بصری، رنگ آمیزی، جمع آوری پرده ها و پوسترهای زاید، بازپیرایی فضای سبز محوطه پیرامونی مساجد، برنامه ریزی دائمی برای معطر سازی مسجد و احیای این سنت با ارزش و تشویق نمازگزاران برای مشارکت در این کار پسندیده اقدام می شود تا مساجد برای اجرای برنامه های مذهبی در ماه مهمانی خدا به شکل مطلوبتری مهیا شود.

شهردار منطقه 15 خاطر نشان کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان، دلهای مومنان خداجو به عشق وصال دوست و حضور در ضیافت الهی می تپد و از شوق لبریز می شود و در حالی به استقبال ماه ضیافت الهی می رود که در رود خروشان معرفت ماه رجب خود را شست و شو داده و از زمزم مناجات در ماه شعبان بهره گرفته اند و مهیای دیدار یار و لقای دوست در شبهای قدر می شوند.

وی در ادامه افزود: در دهه تکریم و روزهای پایانی شعبان مساجد برای حضور مومنین نمازگزار در ماه میهمانی خداوند آماده شده و برنامه های عشق و تقرب الهی برای اجرا و بهره مندی مومنان تدوین می شود.

صفوی یادآور شد: در راستای اجرای طرح تکریم مساجد، طی مراسمی فصل 44 صحیفه سجادیه با عنوان وداع با شعبان در مساجد، اماکن فرهنگی و سرای محلات منطقه قرائت می شود.

 

شهرداری منطقه 15
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر