کد خبر: 86738 A

رئیس شورای عالی استان:

از وزارت کشور تقاضا شده است تا شرایطی برای آموزش و توجیح افراد انتخاب شده برگزار کنند تا پیش از شهریور ماه یعنی آغاز رسمی شورا‌ها اعضا با شورا‌ها و عملکرد آن آشنا شود.

ایلنا: رئیس شورای عالی استان با اشاره به بررسی چگونگی نحوه تعامل شورا‌ها در دور چهارم با دولت یازدهم گفت: امیدواریم با ارائه راهکارهای لازم تعامل دولت آینده با شورا‌ها نسبت به گذشته بیشتر شود تا مشکلات گذشته مرتفع شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی چمران رئیس شورای عالی استان در پایان برگزاری هجدهمین اجلاس ادواری دوره‌های اسلامی استان‌ها با اشاره به اینکه براساس نتایج حاصله از برگزاری این جلسه مقرر شد هر سه ماه یکبار این اجلاس برگزار شود تاکید کرد: در این اجلاس مسائل و مشکلات شورای عالی استان‌ها مطرح و برای آن راهکار اتخاذ شد.
وی همچنین تصریح کرد: در این جلسه نسبت به نحوه تعامل شورا‌ها با دولت یازدهم و برعکس آن نیز گفتگو شد و راهکارهایی دراین زمینه ارائه شد وامیدواریم در دولت یازدهم مسائل و مشکلات گذشته تکرار نشود.
رئیس شورای عالی استان همچنین از برگزاری جلسات آموزشی ویژه منتخبین شورا‌ها در دور چهارم خبرداد و گفت: از وزارت کشور تقاضا شده است تا شرایطی برای آموزش و توجیح افراد انتخاب شده برگزار کنند تا پیش از شهریور ماه یعنی آغاز رسمی شورا‌ها اعضا با شورا‌ها و عملکرد آن آشنا شود.
چمران همچنین به برخی از بداخلاقی‌های انتخاباتی کاندیداهای دور چهارم شورا‌ها اشاره و گفت: ‌ یکی از این کاندیدا‌ها اعلام کرده بود که در صورت ورود به شورا‌ها قیمت یورو را کاهش می‌دهد این درحالی است که عضو شورای شهر چنین اختیاری ندارد.

رئیس شورای عالی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر