کد خبر: 86953 A

در راستای استقبال از ماه میهمانی خدا؛

برگزاری مسابقات فرهنگی با مضمون روزه و روزه داری در مدارس و مساجد، هماهنگی با ائمه جماعت منطقه جهت برپایی نمازجماعت درمساجد منطقه، اهدای قرآن مجید، مفاتیح الجنان وکتاب مهمانی خدا به کتابخانه‌ها و مساجد، از رئوس برنامه‌های اداره فرهنگی شهرداری منطقه ۲۱ به مناسبت ماه ضیافت الهی است.

ایلنا: به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان برنامه‌های متنوع و متعددی از سوی شهرداری منطقه ۲۱ در راستای ترویج و تبلیغ فرایض معنوی این ماه مبارک اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱ "کاظم کمالی نسب" معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۱ گفت: غبارروبی مساجد سطح منطقه و قبور شهدای گمنام با حضور شهردار منطقه و همکاری هیأت امنا و شهروندان، برگزاری مراسم معنوی قرائت دعای ۴۴ صحیفه سجادیه، مناجات شعبانیه و مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان درمساجد منتخب منطقه از جمله برنامه‌های پیش بینی شده است.

وی افزود: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، برگزاری محافل انس با قرآن درکلیه مساجد، برپایی ایستگاه‌های پاسخگویی به مسائل شرعی در مراکز پر تردد منطقه و برگزاری همایش عفاف و حجاب از دیگر برنامه‌های شهرداری منطقه ۲۱ در آستانه ماه میهمانی خدا است.

معاون شهردار منطقه ۲۱ با بیان اینکه این منطقه جشن تقدیر از روزه اولی‌ها و کودکان روزه دار را در دستور کار دارد، تصریح کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی با مضمون روزه و روزه داری در مدارس و مساجد، هماهنگی با ائمه جماعت منطقه جهت برپایی نمازجماعت درمساجد منطقه، اهدای قرآن مجید، مفاتیح الجنان وکتاب مهمانی خدا به کتابخانه‌ها و مساجد، از رئوس برنامه‌های اداره فرهنگی شهرداری منطقه ۲۱ به مناسبت ماه ضیافت الهی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر