کد خبر: 87785 A

در کارگاه‌های «احیاگران نور» که به میزبانی مدیریت محله تهرانسر شرقی، در حسینیه المهدی (عج) برگزار خواهد شد، مباحثی از کتاب گرانقدر نهج البلاغه آموزش داده می‌شود.

ایلنا: همزمان با ماه مبارک رمضان، کارگاه‌های آموزشی احیاگران نور، ویژه بانوان مبلغ دینی، از سوی اداره امور بانوان منطقه ۲۱ برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱، مریم خانی مسئول امور بانوان منطقه، با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این کارگاه‌ها یکسان سازی آموزه‌های دینی بانوان مبلغ، جهت آموزش و ترویج در جلسات مذهبی است.

وی ادامه داد: در کارگاه‌های «احیاگران نور» که به میزبانی مدیریت محله تهرانسر شرقی، در حسینیه المهدی (عج) برگزار خواهد شد، مباحثی از کتاب گرانقدر نهج البلاغه آموزش داده می‌شود.

خانی با اشاره به برگزاری جلسات مشاوره امور مذهبی گفت: در ادامه نشست‌های دو روزه «احیاگران نور» در روزهای سی‌ام تیر و اول مرداد ماه، جلسات مشاوره امور مذهبی، با حضور اساتید مجرب، برای مبلغین و سایر بانوان علاقه‌مند در حسینیه المهدی (عج) برگزار خواهد شد.

مسئول امور بانوان از برگزاری دو نشست تخصصی حجاب و عفاف خبر داد و افزود: این دو نشست به مناسبت روز ملی حجاب و عفاف، با همکاری مدیریت محله شهرک دریا، روزهای بیست و سوم و بیست و پنجم، با حضور صد بانوی شهروند در مسجد الغدیر این شهرک برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: محوریت موضوعات این دو نشست شامل نقش حجاب و عفاف در تحکیم بنیان خانواده و نگاهی به مبانی حجاب در قرآن و گفتار اهل بیت، خواهد بود.

مسئول امور بانوان در پایان گفت: برپایی غرفه عرضه محصولات حجاب و عفاف، مسابقه، برنامه هنری و ارائه بسته فرهنگی از جمله برنامه‌های جانبی نشست هاو کارگاه‌ها است.

شایان ذکر است؛ کارگاه‌های احیاگران نور با همکاری کانون مبلغین تهرانسر شرقی و نشست‌های تخصصی حجاب و عفاف با همکاری کانون حیاباوران شهرک دریا برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر