کد خبر: 90219 A

منتخب مردم در دور چهارم شورا‌ها در گفت و گو با ایلنا:

آنچه مشخص است این است که شهردار کنونی تهران بر اساس امکانات، اقداماتی را انجام داده است و به گفته شخص وی هر آنچه را در توانش بوده را انجام داده است.

ایلنا: منتخب مردم در دور چهارم شورا‌ها گفت: در شرایط کنونی نباید سوالاتی كه جنبه آزاردهنده دارد را مطرح کرد.

"مهدی حجت" در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه شهردار تهران و معاونان شهرداری تهران عصر روز گذشته توضیحاتی درباره عملکرد هشت ساله مدیریت شهری ارائه کردند، تصریح کرد: گزارش ارائه شده مملو از خدماتی بود که در طول این چند سال انجام شده است.

وی با بیان اینکه این خدمات آن چیزی است که به چشم در شهر تهران نیز قابل مشاهده است، تصریح کرد: آنچه مشخص است این است که شهردار کنونی تهران بر اساس امکانات، اقداماتی را انجام داده است و به گفته شخص وی هر آنچه را در توانش بوده است را انجام داده است.

منتخب مردم در دور چهارم شورا‌ها با اشاره به اینکه نباید در شرایط کنونی سوالاتی که جنبه آزاردهنده دارد را مطرح کرد، گفت: شهردار کنونی تهران تلاش خود را کرده است و باید در ارتباط با ارزیابی عملکرد وی دقت کافی داشت و نمی‌توان در شرایط کنونی نقدی بر فعالیت‌های انجام شده گرفت.

حجت با اشاره به اینکه قطعا آقای قالیباف نیز به عنوان یکی از نامزدهای شهرداری تهران خواهد بود، تصریح کرد: در آن زمان است که نگاه دقیق تری به عملکرد مدیریتی وی خواهیم داشت البته در صورتی که وی شهردار آتی شهر تهران نشود نیز نسبت به عملکرد وی نگاه دقیق‌تری خواهیم داشت. اگرچه شهر تهران در طول چند سال گذشته از رشد بیسیاری برخوردار بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر