کد خبر: 91853 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی به ایلنا خبر داد:‌

کارگران در حال تخریب ساختمان بودند به دلیل بی احتیاطی سقف و دیوار طبقه اول تخریب و به همکف می‌ریزد این کار باعث شد تا حجم زیادی آوار بر روی چهار کارگری که در این خانه در حال کار بودند، فرو ریزد.

ایلنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران،گفت:‌ یك كارگر مدفون شده در زیر آوار صبح امروز توسط نیروهای آتش‌نشانی نجات یافت.

"سید جلال ملکی" در گفت و گو با خبرنگار ایلنا از اعلام حادثه آوار یک ساختمان در حال تخریب واقع در خیابان خوش، خیابان بوستان سعدی خبر داد و افزود: بلافاصله بعد از اطلاع رسانی دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شد و آتش نشانان مشاهده كردند دو ساختمان دو طبقه قدیمی به صورت تجمیعی در حال تخریب است.

وی ادامه داد: کارگران در حال تخریب ساختمان بودند به دلیل بی احتیاطی سقف و دیوار طبقه اول تخریب و به همکف می‌ریزد این کار باعث شد تا حجم زیادی آوار بر روی چهار کارگری که در این خانه در حال کار بودند، فرو ریزد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه سه کارگر به سرعت خود را از آوار نجات دادند، گفت: یک نفر کارگر 32 ساله افغانی موفق به خروج نشد و در زیر آوار باقی ماند به گونه‌ای که تا زیر گردن در آوار قرار گرفت.

ملکی افزود: با تلاش بسیار موفق به خروج این کارگر شدیم، تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی با ایمن سازی محیط این کارگر 32 ساله را زنده اما آسیب دیده نجات داده تحویل عوامل اورژانس دادند.

وی گفت: عملیات ساعت 10 صبح به پایان رسید و علت حادثه نیز بی احتیاطی کارگران اعلام شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر