کد خبر: 98757 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

آتش نشانان با ورود به محل مشاهده می‌کنند که یک ساختمان ۷ طبقه در حال ساخت تخریب شده و تمام داربست‌های آن ساختمان به خیابان ملاصدرا ریخته شده است.

ایلنا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران، اظهار کرد: یک ساختمان ۷ طبقه در خیابان ملاصدرا ریزش کرد و موجب شد داربست‌های این ساختمان سطح را مسدود کند.

سید جلال ملکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا،‌ از وقوع حادثه ریزش داربست‌های یک ساختمان ۷ طبقه واقع در خیابان ملاصدرا خبر داد و گفت:‌ این حادثه در ساعت  ۹ و ۳۶ دقیقه صبح امروز رخ داد و پس از اطلاع‌رسانی به سامانه  ۱۲۵، بلافاصله ۲ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: آتش نشانان با ورود به محل مشاهده می‌کنند که یک ساختمان ۷ طبقه در حال ساخت تخریب شده و تمام داربست‌های آن ساختمان به خیابان ملاصدرا ریخته شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: این کار موجب مسدود شدن خیابان شده بود. آتش تشانان مشغول عملیات می‌شوند و با ایمن‌سازی محل، نسبت به جمع آوری داربست‌ها اقدام می‌کنند.

ملکی با اشاره به اینکه در این حادثه هیچ خودرویی صدمه ندید، گفت:‌ تنها یک کارگر که در محل حادثه حضور داشت و مصدوم شد کسی در این حادثه مصدوم نشد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر