کد خبر: 98910 A

اعتبارنامه‌ایی برای مفتح صادر نکردیم چرا که وی مراسم تحلیف را در مجلس برجای آورده است / آنچه مسلم است با خروج مفتح از شورای شهر به اعضای دور چهارم یک عضو اصلاح طلب افزوده می‌شود.

ایلنا: ‌مشاور فرماندار تهران از صدور اعتبارنامه‌های اعضای دور چهارم شورای شهر تهران خبر داد و گفت: مفتح دیگر عضو شورای شهر تهران نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قربانی مشاور فرماندار تهران از صدور اعتبارنامه‌های اعضای دور چهارم شورای شهر تهران خبر داد و گفت: به جز محمدمهدی مفتح برای تمامی ۳۰ منتخب مردم در دور چهارم شورای شهر تهران اعتبارنامه صادر شده است.

وی با بیان اینکه نفر سی و یکم شورای دور چهارم تاکنون مسعود سطانی فر است‏، افزود: وی تاکنون استفعایی به فرمانداری تهران ارسال نکرده است از این رو نفر اول علی‌البدل لیست شورای شهر جایگزین فرد ۳۱ می‌شود و ما برای این فرد اعتبارنامه صادر کردیم.

قربانی در پاسخ به انتشار برخی از سایت‌های خبری که هنوز مفتح نفر ۳۱ شورای دور چهارم تهران است، تاکید کرد: ‌ ما اعتبارنامه‌ایی برای مفتح صادر نکردیم چرا که وی مراسم تحلیف را در مجلس برجای آورده است.

وی همچنین گفت: برنامه‌ریز مراسم تحلیف اعضای دور چهارم شورای شهر تهران فرمانداری تهران است و ما برای این مراسم تعدادی مهمان ویژه خواهیم داشت. در واقع مدیریت مراسم با ما است.

بدین ترتیب تمامی جوسازی‌های موجود در رسانه‌ها برای مفتح به پایان می‌رسد حال باید دید که مسعود سطانی فر که از ورود به کابینه دولت به دلیل عدم کسب رای اعتماد مجلسیان جا مانده است بر صندلی شورای شهر تکیه می‌کنند یا ترجیح می‌دهد در دولت فعالیت کند؟

مسعود سطانی فر در گفت‌و‌گو با ایلنا، صراحتا اعلام کرد که فعلا در شورای شهر تهران حضور می‌یابد و گفت: تمامی مواردی که در رسانه‌ها برای حضور من در پست‌های مختلف دولت مطرح می‌شود، فعلا شایعه است.

اگرچه فرمانداری تهران اعلام آمادگی کرده است که در صورت استفعای سلطانی‌فر اعتبارنامه شجاع‌پوریان به وی تقدیم می‌شود اما آنچه مسلم است با خروج مفتح از شورای شهر به اعضای دور چهارم یک عضو اصلاح طلب افزوده می‌شود تا شرایط این گرایش سیاسی در انتخاب ریاست شورا و شهردار آینده بهبود یابد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر