کد خبر: 98965 A

ساماندهی این خیابان در پاسخ به درخواست شهروندان آن صورت گرفت که در این راستا طی سال گذشته زیرسازی و جدول بندی آن انجام شد.

ایلنا:‌ ساختمان کارگری ناحیه یک منطقه 19که عملیات ساخت آن به تازگی به پیشرفت فیزیکی 75 درصد رسیده است تا مهرماه تکمیل و به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایلنا، عباداله فتح الهی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: این ساختمان در 3 طبقه، گنجایش اسکان 200 نفر کارگر را دارد و تاکنون عملیات محوطه سازی آن به مساحت 1000 متر مربع انجام شده است.

وی ساختمان کارگری این منطقه را یکی از بهترین ساختمان های شهر تهران دانست و افزود: طبقه اول این ساختمان مجهز به سرویس، حمام ها، ناهار خوری و رخشورخانه است که علاوه براین فضایی نیز برای مدیریت بازسازی شده است. طبقات 2 و 3 نیز به صورت فضایی برای خوابگاه و محل اسکان کارگران تأسیس شده است.

فتح الهی در ادامه به ساماندهی خیابان ایران ترانسفور و کوچه های آن اشاره کرد و گفت: ساماندهی این خیابان در پاسخ به درخواست شهروندان آن صورت گرفت که در این راستا طی سال گذشته زیرسازی و جدول بندی آن انجام شد.

به گفته وی اجرای 6500 متر کانیو، 1350 متر تک جدول، 54 هزار متر مربع آسفالت و 20 هزار و 500 متر مربع پیاده روسازی از عمیات عمرانی اجرا شده در این خیابان و کوچه های (2،3 و 4) آن است.

 

شهرداری منطقه 19
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر