کد خبر: 98982 A

علاوه بر آموزش و توزیع 2 هزار و 220 برگ بروشور جهت اطلاع رسانی، 27 عدد تله چسبی و 44 عدد تله كشنده به صورت ویژه در اختیار شهروندان قرار گرفت.

ایلنا: با اجرای طرح ویژه تابستانه كنترل جمعیت موش شهر تهران منافذ جانوران مضر شهری در معابر شمال تهران طعمه گذاری شد.

به گزارش ایلنا، آسیه اقدسی مدیر واحد محیط زیست و انرژی شهرداری این منطقه با بیان خبر فوق اظهار داشت: این طرح در تیر و مرداد ماه سال جاری در سطح معابر منطقه یك انجام شد و طی آن محورهای شریعتی، حضرت ولیعصر (عج)، پاسداران، شهرداری، دربند و بلوار 35 متری شهید اندرزگو تحت پوشش قرار داده شد و كلنی ها و منافذ فعال موش، شناسایی و طعمه گذاری و در اتمام طرح تمام منافذ با استفاده از مصالح مسدود شد.

وی افزود: اكیپ اتلاف موش با اسلحه بادی ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، به مدت سه شب از ساعت 23 الی 5 صبح در محورهای شریعتی، حضرت ولیعصر(عج)، شهرداری، پاسداران و ایستگاه خدمات شهری دارآباد همراه با كارشناسان نواحی منطقه حضور یافتند و موفق به اتلاف 86 سرلاشه موش شدند.

به گفته این مقام مسئول در پایان طرح در مجموع 448 منفذ طعمه گذاری، 78 منفذ انسداد و 17 سر لاشه موش در نتیجه مصرف 3 هزار و 136 گرم طعمه جونده كش، استحصال شدند و طی مدت زمان انجام طرح، از روش ارسال دود داخل منافذ فعال موش نیز به عنوان یك روش مكمل استفاده شد.

اقدسی تصریح کرد: علاوه بر آموزش و توزیع 2 هزار و 220 برگ بروشور جهت اطلاع رسانی، 27 عدد تله چسبی و 44 عدد تله كشنده به صورت ویژه در اختیار شهروندان قرار گرفت.

شهرداری منطقه 1
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر