کد خبر: 99026 A

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند خبر داد:

رفع معضلات زیست محیطی همچون شیرابه که سلامت انسان ها را تهدید می کند باید در اولویت برنامه های کاری مسئولان باشد و تصفیه خانه شیرابه تهران می تواند الگویی برای سایر شهرهای ایران محسوب شود.

ایلنا:‌ نشست تخصصی بررسی تكنولوژیهای تصفیه شیرابه با حضور جمعی از مسئولان و کارشناسان داخلی و خارجی در سازمان مدیریت پسماند برگزار گردید.

به گزارش ایلنا، سیدمحمدفیاض مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در حاشیه این نشست گفت: رفع معضلات زیست محیطی همچون شیرابه که سلامت انسان ها را تهدید می کند باید در اولویت برنامه های کاری مسئولان باشد و تصفیه خانه شیرابه تهران می تواند الگویی برای سایر شهرهای ایران محسوب شود.

وی در ادامه تداوم برگزاری نشست های تخصصی در حوزه های مختلف پسماند را خواستار شد و افزود: از آنجا که مسئله مدیریت پسماندها در هر شهر و هر نقطه از کشور بحثی زیست محیطی و ملی است برگزاری این جلسات موجبات تبادل اطلاعات،تجربیات و آخرین دستاوردها را فراهم می کند تا درنهایت ارتقاء وضعیت زیست محیطی ایران عزیز را شاهد باشیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند همچنین به ساخت و راه اندازی تصفیه خانه شیرابه مجتمع آرادکوه با همکاری دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران اشاره کرد و تصریح کرد: جامعه دانشگاهی از ظرفیت و توان علمی بالایی برخوردار است و ما وظیفه داریم شرایط را برای حضور هرچه بیشتر آنها در رفع مشکلات زیست محیطی و امور اجرایی مهیا سازیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر