کد خبر: 99283 A

منتخب مردم تهران در دور چهارم شورا‌ها در گفت و گو با ایلنا:

آقای مسجد جامعی از مقبولیت خوبی میان اعضای شورای شهر برخوردارند و دارای پایگاه خاصی هستند باید دید در روزهای آخر رایزنی‌ها به چه صورت خواهد بود.

ایلنا: منتخب مردم در دور چهارم شورا‌ی شهر تهران، گفت:‌ در انتخاب رئیس شورا و شهردار آینده رایزنی‌های روز آخر همه چیز را تعیین می‌كند.

"مسعود سلطانی‌فر" در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در پاسخ به این پرسش که آیا رئیس شورا و شهردار آینده فردی اصلاح‌طلب خواهد بود، اظهار کرد: هر کدام از اعضای شورای شهر تلاش می‌کنند در انتخاب رئیس شورا و شهردار آینده فردی باشد که به نقطه‌نظرات آنها نزدیکتر است. البته رایزنی‌های روز آخر و حساس شورای شهر در این زمینه بی‌تاثیر نیست.

وی درباره وضعیت مهدی چمران با توجه به ارائه CD به مجلس و تاثیر این رفتار بر عدم اعتماد مجلسیان به محمدعلی نجفی، تصریح کرد: در تعیین ریاست شورا مسائل مختلفی مهمی مطرح است طبیعتاً هر کدام از اعضای دور چهارم براساس مصالح و مسائل مختلف تصمیم‌گیری می‌کنند.

منتخب مردم در دور چهارم شوراها درباره وضعیت احمد مسجدجامعی برای تکیه بر صندلی ریاست شوراها، اظهار کرد: آقای مسجد جامعی از مقبولیت خوبی میان اعضای شورای شهر برخوردارند و دارای پایگاه خاصی هستند باید دید در روزهای آخر رایزنی‌ها به چه صورت خواهد بود اگرچه مهدی چمران نیز در میان سایر اعضا از مقبولیت و پایگاه خاصی برخوردار است.

سلطانی‌فر درباره اینکه آیا احتمال دارد اعضای اصلاح‌طلب براساس رایزنی‌های روز آخر به مهدی چمران به عنوان ریاست شورا رای بدهند گفت: با دوستان صحبت نکردم و نمی‌دانم نظر آنها چیست این اعضای شورا هستند که به در این باره به صورت جمعی تصمیم‌گیری می‌کنند اگرچه انتخاب ریاست شورا و شهردار آینده به رایزنی‌های روز آخر بستگی دارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر