کد خبر: 37185 A

در عمره مفرده سال جاری صورت می‌گیرد؛

بر اساس این دستورالعمل در همه شهرهایی که بیش از ۳ کاروان اعزامی به عمره مفرده داشته باشند، یک جلسه آموزشی ۳ساعته ویژه بانوان با هدف تشریح مسائل ویژه زنان، بهداشت زنان، حجاب، آداب، اخلاق و مسائل امنیت سفر در آن شهر برگزار می‌شود.

ایلنا: مدیر کل آموزش معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری گفت: علاوه بر ۲ جلسه آموزشی عمومی برای تمامی زائران عمره مفرده، برای بانوان عمره‌گزار پیش از اعزام، یک جلسه آموزشی ویژه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام حمید احمدی از اجرای طرح جدید آموزشی ویژه بانوان زائر در عمره مفرده سال جاری خبر داد و گفت: با هماهنگی بخش خواهران بعثه، دستورالعمل‌ برگزاری جلسه آموزشی ویژه بانوان به تمامی استان‌های کشور ارسال شده است.

وی ادامه داد: بر اساس این دستورالعمل در همه شهرهایی که بیش از ۳ کاروان اعزامی به عمره مفرده داشته باشند، یک جلسه آموزشی ۳ساعته ویژه بانوان با هدف تشریح مسائل ویژه زنان، بهداشت زنان، حجاب، آداب، اخلاق و مسائل امنیت سفر در آن شهر برگزار می‌شود.

احمدی از حضور مبلغه‌ها و یک پزشک متخصص بانوان در این جلسه‌ها خبر داد و اضافه کرد: بانوان در عمره سال جاری علاوه بر شرکت در ۲جلسه آموزشی عمومی در یک جلسه آموزشی ویژه خود نیز شرکت می‌کنند.

وی از تشکیل کلاس‌های آنلاین و تالار گفت‌وگوی ویژه بانوان نیز خبر داد و گفت: برنامه ویژه کلاس‌های آنلاین و تالار گفت‌و‌گو با حضور یک مشاور، یک متخصص کلام و یک متخصص فقهی ویژه بانوان نیز برگزار می‌شود که زمان برگزاری این کلاس‌ها به زودی اعلام خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر