کد خبر: 45979 A

با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی کشور؛

ملک‌زاده با اشاره به حضور چشم گیر تمامی اقوام و گروه‌های مختلف مردمی در جشن پیروزی انقلاب خاطرنشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش بزرگ وحدت اسلامی و اقتدار ملی است.

ایلنا: همزمان با راهپیمایی ۲۲ بهمن، ده‌ها هزار تن از راهپیمایان، مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی از ویژه برنامه‌های ایستگاه‌های فجر میراث فرهنگی بازدید کردند.

به گزارش ایلنا، در این ایستگاه‌ها که در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در خیابان آزادی برپا شده بودند، برنامه‌های متنوعی شامل اجرای زنده موسیقی توسط گروه‌های هنری اقوام ایرانی، نمایشگاه جاذبه‌های ایران زمین، توزیع هزاران بسته اقلام فرهنگی و برنامه زنده هنرمندان و مجریان گروه کودک و نوجوان شبکه دو برگزار و با استقبال ده‌ها هزار تن از اقشار مختلف روبرو شد.

محمد‌شریف ملک‌زاده معاون رئیس سازمان میراث فرهنگی نیز همزمان با حضور گسترده و پرشور مردم در مراسم ۲۲ بهمن در جشن بزرگ انقلاب اسلامی حضور یافت و هم چنین همراه با مسئولان و مقامات کشوری و لشکری با حضور در میدان آزادی در مراسم ۲۲ بهمن شرکت کرد.

ملک‌زاده هم چنین در جمع مردم و در هنگام عبور از مقابل ایستگاه‌های فجر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مستقر در مسیر راهپیمایی با تعدادی از شهروندان گفتگو کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور در حاشیه مراسم ۲۲ بهمن با اشاره به حضور گسترده مردم در این مراسم در گفتگو با خبرنگاران گفت: مراسم امروز نمایش بزرگ وحدت اسلامی و اقتدار ملی بود و حضور پربرکت مردم در مراسم ۲۲ بهمن بیعت مجدد با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است و نشان دهنده این است که مردم ایران همیشه در صحنه‌های مهم انقلاب حضور دارند.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه این حضور گسترده به معنای حمایت همه جانبه مردم از نظام اسلامی و دستاوردهای مهم و ارزشمند آن است، اظهار داشت: حضور حماسی مردم در مراسم ۲۲ بهمن نشان می‌دهد که ملت ایران، در همه مقاطع از انقلاب و نظام خود حمایت می‌کنند.

ملک‌زاده با اشاره به حضور چشم گیر تمامی اقوام و گروه‌های مختلف مردمی در جشن پیروزی انقلاب خاطرنشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش بزرگ وحدت اسلامی و اقتدار ملی است.

سازمان میراث فرهنگی و گردشگری راهپیمایی ۲۲ بهمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر