کد خبر: 58630 A

مدیر کل محیط زیست استان لرستان:

در جریان سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست به لرستان امکانات این استان برای ایجاد دانشکده محیط زیست بررسی شد.

ایلنا: در جریان سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست به لرستان امکانات این استان برای ایجاد دانشکده محیط زیست بررسی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد،مدیر کل محیط زیست استان لرستان در این رابطه گفت: طی بازدید رئیس سازمان محیط زیست کشور امکانات و زیرساختهای موجود در استان برای راه اندازی دانشکده محیط زیست در مرکز استان بررسی شد.
محمد حسین بازگیر با اشاره به بازدید رئیس سازمان محیط زیست از مرکز آموزش و پژوهش استانداری لرستان برای استقرار دانشکده محیط زیست عنوان کرد: همچنین ایشان از محل احداث دانشکده در مجتمع چهارده معصوم خرم آباد بازدید کرد.
وی با بیان اینکه در جریان این بازدید ها رئیس سازمان محیط زیست با احداث دانشکده محیط زیست در لرستان موافقت کردند، افزود: با توجه به مجوز شورای عالی گسترش آموزش عالی برای ایجاد دانشگاه محیط زیست واگذاری یکی از دانشکده ها به لرستان مورد موافقت قرار گرفت.
بازگیر با بیان اینکه برای احداث این دانشکده باید یکسری کارها و فعالیتهای زیرساختی در استان صورت گیرد، عنوان کرد: در این راستا مقرر شد جلسه ای با مسئولان استان در این زمینه تشکیل و ابعاد مختلف موضوع مورد بررسی قرار گیرد.
وی همچنین از پیگیری های نمایندگان خرم آباد در مجلس شوری اسلامی به ویژه دکتر عبدی تقدیر کرد و بیان داشت: امید می رود با استفاده از ظرفیت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی بتوان این دانشکده را در لرستان احداث کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر