کد خبر: 69552 A

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان:

متقاضیان تشرف به عتبات عالیات جهت ثبت نام از ۱۷ تا ۲۴ اردیبشهت ماه به سایت لبیک به نشانی www.labbayk.com مراجعه کنند. قرعه کشی روز ۲۷ اردیبهشت ماه انجام می‌شود و در روز ۲۸ ماه جاری، برگزیدگان اعلام می‌شوند.

ایلنا: رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز ثبت نام عتبات دانشگاهیان از تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه در سایت لبیک خبر داد و گفت: دانشجویان دختر با یکی از محارم خود برای عتبات عالیات ثبت نام کنند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام سید محمدرضا فقیهی از آغاز اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از ۲۰ خرداد ماه خبر داد و گفت: ثبت‌نام مرحله ششم اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از روز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه در سایت لبیک آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: متقاضیان تشرف به عتبات عالیات جهت ثبت نام از ۱۷ تا ۲۴ اردیبشهت ماه به سایت لبیک به نشانی www.labbayk.com  مراجعه کنند. قرعه کشی روز ۲۷ اردیبهشت ماه انجام می‌شود و در روز ۲۸ ماه جاری، برگزیدگان اعلام می‌شوند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خاطر نشان کرد: هزینه عتبات دانشجویی به صورت زمینی ۸۶۰ هزار تومان و هوایی ۱یک میلیون و ۱۱۷ هزار تومان برآورد شده است و درصدد هستیم با انعقاد تفاهم نامه با یکی از بانک‌ها برای دانشجویان وام نیز در نظر گرفته شود.

حجت‌الاسلام فقیهی گفت: اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از ۲۰ خرداد ماه آغاز و تا ۱۲ تیرماه ادامه خواهد یافت و در این مدت روزانه ۲ کاروان و در مجموع ۴۸کاروان از سراسر کشور اعزام می‌شوند.

وی تصریح کرد: اساتید و دانشجویان دختر با یکی از محارم، پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه‌ها می‌توانند جهت ثبت نام و اعزام به عتبات عالیات اقدام کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر