کد خبر: 88536 A

در برنامه کوی محبت شبکه دوم سیما انجام می‌شود؛

با توجه به فضای معنوی حاکم بر جامعه در ماه مبارک رمضان و در آستانه افطار که همه چیز بوی خدا می‌دهد و جسم و روح روزه داران پر از عطر و رایحه خوش بهشت می‌گردد، دیدن صحنه‌هایی از حرمهای مطهر اهل بیت علیهم السلام این حس وحال را دو چندان خواهد کرد.

ایلنا: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ماه بهار قرآن، هر شب از ساعت ۲۰ تا ۲۰:۳۰ ویژه برنامه کوی محبت از شبکه ۲ پخش خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، در این برنامه که مستقیما از نجف اشرف پخش خواهد شد علاوه بر نکات اخلاقی و عرفانی و ذکر مناقب اهل بیت هر شب با به نمایش درآمدن بخشی از پروژههای ساخته شده و در حال ساخت ستاد بازسازی در اعتاب مقدسه مردم مسلمان و محب اهل بیت در جریان آخرین اقدامات ستاد قرار خواهند گرفت.

عباسی‌فر معاون فرهنگی و روابط عمومی ستاد بازسازی در این رابطه اظهار داشت: با توجه به فضای معنوی حاکم بر جامعه در ماه مبارک رمضان و در آستانه افطار که همه چیز بوی خدا می‌دهد و جسم و روح روزه داران پر از عطر و رایحه خوش بهشت می‌گردد، دیدن صحنه‌هایی از حرمهای مطهر اهل بیت علیهم السلام این حس وحال را دو چندان خواهد کرد.

وی با اعلام این مطلب که هموطنان عزیز که تاکنون با اهدا هدایا و نذورات به ستاد بازسازی پیشقدم بوده‌اند حق دارند بدانند این هدایا و نذورات چگونه مصرف می‌شود و ارائه گزارش آن‌هم با رنگ و لعاب معنوی علاوه بر اطلاع رسانی به شیفتگان ذوات مقدسه ائمه اطهار زمینه ترغیب و تشویق مخاطبین را به کمک‌های گسترده جهت اتمام پروژه‌هایی نظیر پروژه عظیم حضرت زهرا فراهم خواهد کرد.

عباسی‌فر در خاتمه با توجه به تدبیر مهندس پلارک رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات، استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه‌های خبری بویژه رسانه ملی برای اطلاع رسانی، نقش این رسانه‌ها را در دو سال گذشته در زمینه انعکاس عملکرد این ستاد مردمی رضایت بخش توصیف کرد و خواستار ادامه همکاری آنان شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر