کد خبر: 99717 A

با حکم علی جنتی؛

سعید اوحدی را به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت و «علی اصغر کاراندیش مروستی» را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع منصوب شدند.

ایلنا: علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی سعید اوحدی را به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، متن حکم علی جنتی به شرح زیر است: نظر به سوابق علمی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در حوزه حج و زیارت و گردشگری به موجب این حکم به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و هماهنگی کاری با نماینده محترم ولایت فقیه در آن سازمان و بهره گیری از کلیه نیروهای کارآمد و با تجربه در جهت تقویت و گسترش امور حج و زیارت، بهره گیری بهینه از امکانات مالی سازمان و ارائه خدمات خالصانه به حجاج، معتمرین و زائران عتبات مقدسه موفق و موید باشید.

علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی «علی اصغر کاراندیش مروستی» را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه منصوب کرد.

در متن حکم علی جنتی آمده است: امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و همکاری و هماهنگی با کلیه معاونت‌ها و سازمان‌های وابسته و سایر واحدهای وزارت در برنامه ریزی و اجرای قوانین و مقررات مالی و محاسباتی و انجام سایر وظایف محوله موفق و موید باشید.

وزارت ارشاد علی جنتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر