کد خبر: 13060 A

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد؛

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به برگزاری دوهزار و ۲۵۲ نشست تخصصی برای اولیا از آموزش دینی و اعتقادی سیصدوهشتادوپنج‌هزار و ۸۳۹ نفر در سال تحصیلی ۹۱-۹۰ به منظور تقویت بنیه اعتقادی آنان خبر داد.

ایلنا: مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در مراسم بزرگداشت هفته پیوند گفت:  آموزش دینی و اعتقادی حدود ۴۰۰ هزار نفر از اولیا در سال تحصیلی ۹۱-۹۰ انجام شد.

به گزارش ایلنا سیدعلی یزدیخواه مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به برگزاری دوهزار و ۲۵۲ نشست تخصصی برای اولیا از آموزش دینی و اعتقادی سیصدوهشتادوپنج‌هزار و ۸۳۹ نفر در سال تحصیلی ۹۱-۹۰ به منظور تقویت بنیه اعتقادی آنان خبر داد.

وی با بیان نقش و جایگاه بی‌بدیل انجمن اولیا و مربیان به بیانات رهبر معظم انقلاب در بجنورد اشاره کرد و گفت: ایشان در این سفر به تمدن اسلامی و سبک و سیاق مربوط به آن اشاره کردند و نکات نغزی در زمینه اخلاق‌مداری، خانواده، ارتباط با دیگران و... ارائه دادند.

وی در ادامه با ارائه گزارشی از مجموعه اقدامات انجمن اولیا و مربیان در سال تحصیلی ۹۱-۹۰ افزود هفتصدونودوچهارهزار و ۴۸۷ نفر از اولیا در سه‌هزار و۵۴۳ دوره آموزشی و پنج‌هزار و ۸۳۲ نشست تخصصی شرکت کردند و از این آموزش‌ها بهره‌مند شدند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران به آموزش اولیا در زمینه پیشگیری اولیه از اعتیاد با همکاری ستاد مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر در ۵ منطقه آموزش و پرورش شهر تهران از جمله مناطق ۱۲، ۱۷، ۱۸، ۱۹ اشاره کرد و ادامه داد: یکصدوپنجاه‌ونه‌هزارو۳۷۲ تن از اولیا در دوهزارو۲۱۰ دوره آموزشی با این موضوع شرکت کردند و آموزش دیدند.

یزدیخواه تصریح کرد: ۳۵۰ مدرس در یک‌هزار و ۶۷۶ دوره آموزشی با موضوع تقویت بنیه اعتقادی تحت آموزش تربیت دینی و مبارزه با عرفان‌های کاذب قرار گرفتند و با برگزاری دوهزارو ۲۵۲ نشست تخصصی برای اولیا سیصدوهشتادوپنج‌هزار و ۸۳۹ نفر از آنان را تحت آموزش قرار دادند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر