کد خبر: 1632 A

مدارس راهنمایی و ابتدایی برکت که در شهرستانهای جاسک و قشم افتتاح می شوند طبق فرامین ابلاغی مقام معظم رهبری به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، از مهر ماه ۱۳۸۷ در مناطق محروم کشور با اختصاص بیش از ۶۴۰ میلیارد ریال اعتبار در حال احداث هستند.

مدرسه راهنمایی روستای بهمدی و ابتدایی روستای گوران شمالی طی روزهای یکشنبه و دوشنبه با حضور مسئولان استان هرمزگان و بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام افتتاح خواهند شد.

به گزارش ایلنا، مدارس راهنمایی و ابتدایی برکت که در شهرستانهای جاسک و قشم با اعتباری بالغ بر ۴/۴۸۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال احداث شده‌اند، دارای استانداردهای ملی از جمله فضای آموزشی، فضای پرورشی، محوطه سازی، دیوارکشی هستند.

مدرسه راهنمایی روستای بهمدی با ۲۳۷۵ مترمربع و ابتدایی روستای گوران شمالی با ۱۴۰۰ مترمربع مساحت طی روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ پنجم و ششم شهریور ماه با حضور مسئولان استان هرمزگان، سازمان تجهیز و نوسازی مدارس و بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) افتتاح می‌شوند.

عملیات ساخت این مدارس که یکصدوپنجاه و هفتمین و یکصدوپنجاه و هشتمین مدرسه برکت هستند در حدود یکسال به طول انجامیده که پس از افتتاح تحویل آموزش و پرورش استان هرمزگان می‌گردند.

مدارس برکت طبق فرامین ابلاغی مقام معظم رهبری به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، از مهر ماه ۱۳۸۷ در مناطق محروم کشور با اختصاص بیش از ۶۴۰ میلیارد ریال اعتبار در حال احداث هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر