کد خبر: 2330 A

از سوی قائم مقام معاون وزیر آموزش و پرورش؛

بر اساس این شیوه‌نامه دانش‌آموزان و مربیان علاقه‌مند می‌توانند در مهر ماه سال جاری برای دریافت فرم ثبت‌نام به سازمان دانش‌آموزی مناطق و شهرستان‌های خود مراجعه کنند.

ایلنا: قائم مقام معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: نخبگان قرآنی و فعالان تشکل‌های دانش‌آموزی برای شرکت در عمره سال جاری در اولویت‌اند.

به گزارش ایلنا، روستایی از ارسال شیوه‌نامه انتخاب و فراخوان مربیان و دانش‌آموزان عمره گذار سال ۹۱ خبر داد و افزود: امسال در اواخر خرداد ماه این شیوه‌نامه به استان‌ها ارسال شد تا دانش‌آموزان فرصت کافی برای ثبت‌نام داشته باشند و ضمن رعایت عدالت و مساوات برای همگان در بازه زمانی مناسب این مهم انجام شود.

وی ادامه داد: بر اساس این شیوه‌نامه دانش‌آموزان و مربیان علاقه‌مند می‌توانند در مهر ماه سال جاری برای دریافت فرم ثبت‌نام به سازمان دانش‌آموزی مناطق و شهرستان‌های خود مراجعه کنند.

قائم مقام معاون وزیر در سازمان‌ دانش‌آموزی با بیان این نکته که عمره دانش‌آموزی با توجه به محدودیت‌های بین‌المللی فقط خاص دانش‌آموزان پسر متوسطه است، گفت: متولدین سال‌های ۱۳۷۴ و ۱۳۷۵ که در سال تحصیلی ۹۱-۹۲ در پایه سوم متوسطه یا پیش‌دانشگاهی مشغول به تحصیل باشند و حافظ ۴ جز قرآن مجید یا عضو فعال تشکل‌های دانش‌آموزی و یا نخبه علمی باشند، می‌توانند داوطلب شرکت در عمره دانش‌آموزی شوند.

قائم مقام معاون وزیر در سازمان‌ دانش‌آموزی افزود: ستاد عمره دانش‌آموزی پس از بررسی تقاضاهای دریافت شده، نتایج نهایی را در پایان آذرماه سال جاری به اطلاع عموم دانش‌آموزان می‌رساند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر