کد خبر: 32194 A

ثبت نام از طریق سایت www.azmoon.org انجام خواهد شد و علاقه‌مندان باید به این سایت جهت انجام مراحل ثبت نام مراجعه کنند.

ایلنا: آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۰۰: ۲۴، پایان روز شنبه مورخ ۰۹/۱۰/۹۱ خواهد بود و در این ساعت ثبت نام به پایان خواهد رسید.

به گزارش ایلنا، روابط عمومی مرکز آزمون با اعلام این خبر اعلام کرد: این مهلت در ساعت ۰۰: ۲۴ مورخ ۰۹/۱۰/۹۱ پایان خواهد یافت و دیگر تمدید نخواهد شد. لذا داوطلبان لازم است برای ثبت نام هرچه سریع‌تر اقدام کنند.

روابط عمومی در ادامه تأکید کرد: ثبت نام از طریق سایت www.azmoon.org  انجام خواهد شد و علاقه‌مندان باید به این سایت جهت انجام مراحل ثبت نام مراجعه کنند.

روابط عمومی در ادامه اشاره کرد: آزمون دکتری امسال بصورت تستی برگزار خواهد شد و هر فرد می‌تواند براساس علاقه ۵ واحد دانـشگاهی را انتخاب و در سـایت ثبت نام کـند، لازم به ذکر است انتخاب اول آنان مـحل بـرگزاری آزمونـشان می‌باشد.

روابط عمومی در پایان تأکید کرد: اگر هر داوطلبی در ثبت نام خود با سؤالی مواجه شد می‌تواند این سؤال را در بخش پرسش و پاسخ سایت www.azmoon.org  ثبت و یا از طریق شماره تلفن ۲۳۵۳۳۰ پیگیری نماید تا کار‌شناسان به آن‌ها پاسخگو باشند. شایان ذکر است، کار‌شناسان مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی امشب تا ساعت ۰۰: ۲۴ پاسخگوی داوطلبان دوره دکتری خواهند بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر