کد خبر: 33982 A

رئیس مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد؛

اسفندماه سال گذشته بر اساس تصمیم دکتر فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین روزهای کاری خود در این دانشگاه، طی بخشنامه ای به تمامی واحدها و مراکز آموزشی کمیته های مشورتی اساتید، دانشجویان و کارکنان راه اندازی شد.

ایلنا: همایش کمیته مشاوران شاخه اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر فرهاد دانشجو روز یکشنبه نوزده آذرماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جواد کفیل رئیس مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: اسفندماه سال گذشته بر اساس تصمیم دکتر فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین روزهای کاری خود در این دانشگاه، طی بخشنامه‌ای به تمامی واحد‌ها و مراکز آموزشی کمیته‌های مشورتی اساتید، دانشجویان و کارکنان راه اندازی شد.

وی افزود: در این بخشنامه از اساتید، کارکنان و دانشجویان خواسته شد به پایگاه اینترنتی کمیته مشاوران به آدرس اینترنتی WWW.MOSHAVERAN.IAU.IR  مراجعه و ضمن ثبت نام در کمیته‌های مشورتی نسبت به اعلام نقطه نظرات خود اقدام کنند.

کفیل با بیان اینکه کمیته مشاوران شاخه کارمندان در ۲۷ تیرماه سال جاری با حضور دکتر فرهاد دانشجو و بیش از هزار کارمند دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: در این کمیته مواردی نظیر تعطیلی پنج­شنبه‌ها و ادامه تحصیل کارکنان پس از رأی گیری به تصویب رسید و طی بخشنامه‌ای به واحد‌ها و مراکز آموزشی ابلاغ شد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری همایش کمیته مشاوران شاخه اعضای هیات علمی با حضور دکتر فرهاد دانشجو در ۱۹ آذرماه (یکشنبه) در سالن اجتماعات بیمارستان فرهیختگان واحد علوم و تحقیقات تهران تصریح کرد: در این همایش دکتر دانشجو، معاونان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی پس از حضور در مزار شهدای گمنام واحد علوم و تحقیقات و ادای احترام به مقام شامخ این شهدا در سالن اجتماعات بیمارستان فرهیختگان واحد علوم و تحقیقات حضور یافته و به بررسی دیدگاه­‌ها و نقطه نظرات اعضای هیات علمی می‌پردازند.

وی ادامه داد: در این همایش ۱۷ نفر از نمایندگان کمیته مشاوران شاخه اعضای هیات علمی از مناطق، نظرات و پیشنهادات خود را ارائه می‌کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر