کد خبر: 34006 A

فرهادی خبر داد؛

درس‌های هندسه سال سوم ریاضی، زیست‌شناسی و آزمایشگاه سال سوم تجربی و فلسفه و منطق ادبیات، علوم انسانی و معارف از روز ۱۶ دی به ۲۶ دی ماه موکول شد.

ایلنا: رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: به دلیل تعطیلی روز شنبه ۱۶ دی ماه در پی آلودگی هوا، امتحانات نهایی این روز دانش‌آموزان در استان تهران به ۲۶ دی موکول شد.

به گزارش ایلنا، علی فرهادی، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: در پی تعطیلی مدارس استان تهران به دلیل آلودگی هوا در روز شنبه ۱۶ دی ماه، امتحانات دانش‌آموزان لغو شد.

وی با بیان اینکه ۳ درس در روز شنبه به صورت نهایی برگزار می‌شود، گفت: درس‌های هندسه سال سوم ریاضی، زیست‌شناسی و آزمایشگاه سال سوم تجربی و فلسفه و منطق ادبیات، علوم انسانی و معارف از روز ۱۶ دی به ۲۶ دی ماه موکول شد.

فرهادی در مورد امتحانات داخلی و استانی دانش‌آموزان نیز بیان کرد: در خصوص زمان برگزاری این امتحانات از طریق مدارس و استان به دانش‌آموزان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بر اساس این گزارش زمان امتحان نهایی ۳ درس یاد شده دانش‌آموزان در تاریخ ۲۶ دی ماه،‌‌ همان ساعتی است که مقرر شده بود در تاریخ ۱۶ دی ماه برگزار شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر