کد خبر: 41769 A

جذب دانشجو در مقطع کار‌شناسی ارشد از طریق آزمون‌های برگزاری است که معلمان دراولویت پذیرش آن هستند.

ایلنا: سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه این دانشگاه از سال آینده نسبت به پذیرش دانشجو در مقطع کار‌شناسی ارشد اقدام خواهد کرد، گفت: در حال حاضر ۵ رشته برای مقطع فوق لیسانس دانشگاه فرهنگیان در حال نهایی شدن است.

به گزارش ایلنا، جهانبخش محبی نیا با بیان این مطلب افزود: از سال تحصیلی آینده در دانشگاه فرهنگیان برای مقطع کار‌شناسی ارشد، پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

وی افزود: پذیرش دانشجو در مقطع کار‌شناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان از طریق برگزاری آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور انجام خواهد شد.

محبی نیا با اشاره به اینکه پنج رشته برای مقطع کار‌شناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان تدارک دیده شده و در مراحل پایانی اخذ مجوز آن‌ها هستیم، خاطرنشان کرد: این رشته‌ها شامل «علوم تربیتی با گرایش آموزش ابتدایی ویژه معلمان ابتدایی»، «مدیریت آموزشگاهی ویژه مدیران و معاونان»، «مشاوره و راهنمایی ویژه مشاوران»، «رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی ویژه دبیران تربیت بدنی»، «مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی تربیتی ویژه مدیران حوزه‌های اداری و ستادی» است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان در پایان گفت: جذب دانشجو در مقطع کار‌شناسی ارشد از طریق آزمون‌های برگزاری است که معلمان دراولویت پذیرش آن هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر