کد خبر: 45977 A

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش:

پذیرفته شدگان نهایی می‌توانند نسبت به ثبت نام برای نیمسال دوم سال تحصیلی۹۲-۹۱ در کدرشته محل‌های قبولی در دانشگاه و موسسات آموزش عالی محل قبولی اقدام کنند.

ایلنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان کدرشته محل‌‌های بدون آزمون دانشگاه ‌های پیام ‌نور و غیر انتفاعی روز پنج‌ شنبه ۲۶ بهمن ماه اعلام می‌شود.

حسین توکلی درگفت‌وگو با ایلنا با اعلام این مطلب گفت: اسامی پذیرفته شدگان برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرارمی گیرد و پذیرفته شدگان می‌توانند در مهلتی که اعلام شده است با در دست داشتن مدارک خود برای ثبت نام در دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند.

وی تصریح كرد: پذیرفته شدگان نهایی می‌توانند نسبت به ثبت نام برای نیمسال دوم سال تحصیلی۹۲-۹۱ در کدرشته محل‌های قبولی در دانشگاه و موسسات آموزش عالی محل قبولی اقدام کنند.

به گزارش ایلنا؛ این پذیرش در سال ۲ بار انجام می‌شود و ظرفیت پذیرش ۳۰۰ هزار نفر است که پذیرش اول یک بار برای مهر است که ثبت نام آن در نیمه دوم مرداد انجام می‌شود و ثبت نام دوم در دی ماه صورت می‌گیرد.

ممکن است یک رشته محلی در یک شهری به دلیل اینکه متقاضی کمتری دارد بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون دانشجو پذیرش کند و‌‌ همان رشته محل در شهر دیگر به دلیل داشتن متقاضی زیاد پذیرش با آزمون داشته باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر