کد خبر: 46884 A

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش به ایلنا خبرداد:

این ۲۲۰۰ پروژه دارای زیربنای ۲ / ۲ میلیون متر مربع است و سازمان نوسازی مدارس این آمادگی را دارد که آن‌ها را تا پایان شش ماهه آینده تحویل دهد.

ایلنا: معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش از بهره برداری ۲۲۰۰ پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی تا پایان شش ماهه آینده خبرداد.

مرتضی رئیسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب گفت: تعداد پروژه نیمه تمام در کشور شامل ساخت فضای آموزشی جدید و جایگزین، ساختمان‌های در دست مقاوم سازی و همچنین ساخت استخر، سالن‌های ورزشی و ساختمان‌هایی که استفاده پرورشی خواهد داشت در مجموع ۷هزار و ۵۰۰ پروژه است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور افزود: ساخت این ۷ هزار و ۵۰۰ پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی دانش آموزی در سراسر کشور با بیش از ۴۰ هزار کلاس درس و زیربنای ۲/ ۷ دهم میلیون متر مربع در دست اجرا است.

وی بااشاره به اینکه ازاین تعداد پروژه ۲۲۰۰ پروژه پیشرفت فیزیکی بیش از ۵۰ درصد دارند، افزود: اگر در سه ماهه چهارم سال اعتبار به نحو مناسبی تخصیص داده شود تا پایان شش ماهه آینده این تعداد پروژه را به بهره برداری خواهیم رساند تا بخشی از مشکلات آموزشی حل شود.

رئیسی افزود: این ۲۲۰۰ پروژه دارای زیربنای ۲ / ۲ میلیون متر مربع است و سازمان نوسازی مدارس این آمادگی را دارد که آن‌ها را تا پایان شش ماهه آینده تحویل دهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر