کد خبر: 483 A

معاون اداره کل آموزش و پرورش گیلان:

آماده سازی فضای آموزشی از دیگر برنامه های آموزش و پرورش در پایه ششم ابتدایی در راستای اجرای نظام آموزشی 3-3-6 است.

ایلنا- رشت: معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره كل آموزش و پرورش گیلان، تاکید کرد: این استان نیازمند 202 کلاس درس جدید برای پایه ششم ابتدایی است

محمدحسین رمضانی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در رشت، اظهار کرد: نیروهای انسانی برای اجرای این نظام آموزشی در استان گیلان ساماندهی شدند و هیچ مشكلی به لحاظ نیروی انسانی نخواهیم داشت.

وی به آموزش نیروهای انسانی برای آمادگی هر چه بیشتر آنان برای آموزش دانش آموزان در پایه ششم ابتدایی اشاره و خاطر نشان کرد: دوره های آموزشی برای این نیروهای انسانی از سوی آموزش و پرورش در سراسر استان در حال برگزاری است.

این مسئول با تاکید بر این كه همه كتاب ها در پایه ششم ابتدایی تدوین شده و به صورت سی دی برای آموزش معلمان آماده است، یادآور شد: دو كتاب این پایه شامل مطالعات اجتماعی و قرآن را دریافت شده كه بقیه كتاب ها نیز به زودی دریافت می شود.

رمضانی با تاكید بر این مطلب كه معلمان در پایه ششم ابتدایی بایستی خودشان را به علم روز مجهز كنند، اظهار داشت: این معلمان بایستی دوره های آموزشی در نظر گرفته شده برای آنان را جدی بگیرند.

وی بیان داشت: آماده سازی فضای آموزشی از دیگر برنامه های آموزش و پرورش در پایه ششم ابتدایی در راستای اجرای نظام آموزشی 3-3-6 است.

معاون اداره کل آموزش و پرورش گیلان، اذعان داشت: این استان نیازمند احداث 202 كلاس درس جدید برای پایه ششم است که تامین فضای آموزشی بر عهده اداره كل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان است كه در حال آماده سازی این كلاس ها هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر