کد خبر: 632 A

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش خبر داد:

اسامی پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور، حداکثر دو هفته بعد از برگزاری آزمون به مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش اعلام خواهد شد.

توزیع کارت آزمون متقاضیان اعزام به مدارس خارج از کشور از 29 مرداد ماه آغاز شده و تا دوم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.


به گزارش ایلنا، عبدالامیر عرفی، رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با اعلام این مطلب افزود: داوطلبان شرکت در آزمون اعزام به مدارس خارج از کشور می توانند با مراجعه به سایت http://ezam-aee.medu.ir/ و ارائه کد پرسنلی و کد ملی، کارت شرکت در آزمون را دریافت کنند.


رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش افزود: با توجه به محدود بودن تعداد متقاضیان اعزام به مدارس خارج از کشور این آزمون ساعت 9 صبح روز جمعه 3 شهریور ماه در مراکز استانها برگزار می شود.


وی با بیان اینکه در این آزمون بیش از 9 هزار و 400 نفر از فرهنگیان ثبت نام کرده اند افزود: اسامی پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور، حداکثر دو هفته بعد از برگزاری آزمون به مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش اعلام خواهد شد و این مرکز هم با برگزاری مصاحبه های حضوری و گزینش نسبت به معرفی پذیرفته شدگان نهایی اقدام خواهد کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر