کد خبر: 66767 A

وزیر آموزش و پرورش:

همه خوبی‌ها از توجه به آموزش و پرورش و همه زشتی‌ها و بدی‌ها از کم‌توجهی به آموزش و پرورش ایجاد می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش در چهاردهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران، میزان پیشرفت هر جامعه را در گرو میزان توجه به آموزش و پرورش آن کشور توصیف کرد.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا حاجی‌بابایی در چهاردهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران با تاکید بر اولویت آموزش و پرورش افزود: همه خوبی‌ها از توجه به آموزش و پرورش و همه زشتی‌ها و بدی‌ها از کم‌توجهی به آموزش و پرورش ایجاد می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به سفر اخیر خود به شیراز و شرکت در مراسم تجلیل از خیرین استان فارس اظهار کرد: خیرین «کوثر» هستند و کوثر خیر بی‌پایان است، یعنی هرچقدر خیرات بیشتر باشد، نه تنها در اصل آن نقصانی پدید نمی‌آید که سرچشمه آن گسترش بیشتری می‌یابد و این حرف، چیزی نیست که کسی بتواند به آن خدشه‌ای وارد کند.

حاجی بابایی با اشاره به سفر سال گذشته خود به پاریس و شرکت در همایش بین المللی یونسکو افزود: در آنجا نمایندگان کشور کره علت موفقیت خود را توجه ویژه به آموزش و پرورش کشور خود قلمداد کردند و اضافه نمودند؛ ما ۴۰ سال قبل فکر کردیم، اگر بخواهیم به هدف‌های آرمانی خود برسیم راهی جز توجه به آموزش و پرورش نداریم و لذا آموزش و پرورش در راس همه برنامه ها قرار گرفت و در سایه این رویکرد امروز به اهداف خود دست پیدا کرده‌ایم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر