کد خبر: 75983 A

رئیـس مركز آزمـون خبرداد:

آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی كه از 1 خرداد ماه آغاز شده تا 7 خرداد ادامه خواهد داشت.

ایلنا: رئیـس مركز آزمـون دانشگاه آزاداسلامی گفت: زمان مصاحبه متقاضیان دكتری تخصصی از 11 خرداد آغاز و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ ناصراقبالی با تاكید بر مراجعه داوطلبان به محل های مورد نظردرزمان اعلام شده، گفت:  پذیرفته شدگان این مرحله به مرور جهت مصاحبه دعوت خواهند شد.

وی ادامه داد:‌زمان مصاحبه رشـته هـای مـهندسی پزشـكی (بیومكانیك)، مـهندسی پـزشـكی (بیوالكتریك)، مهندسی پزشكی (بیو مواد) و مهندسی متالوژی و مواد امروز بر روی سایت www.azmoon.net  اعلام خواهد شد.

اقبالی به مدارك مورد نیاز برای مصاحبه دكتری تخصصی اشاره كرد وافزود:‌ برای متقاضیان با آزمون همه سوابق علمی و تحقیقاتی اعم از پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف مورد نیاز است كه هر داوطلب باید آن را به همراه داشته باشد همچنین ریز نمرات و پایان نامه كارشناسی ارشد جزو مدارك مورد نیاز برای روز مصاحبه است.

وی درمورد مدارك موردنیاز متقاضیان بدون آزمون نیزتصریح كرد:گفت: این دسته از متقاضیان نیز باید سوابق علمی و تحقیقاتی خود را در زمینه های مرتبط با رشته خود به همراه داشته باشند همچنین اصل مدرك كارشناسی ارشد، ریز نمرات، پایان نامه كارشناسی ارشد، گواهینامه رتبه اولی دوره كارشناسی و كارشناسی ارشد (در صورت احراز رتبه) نیز از مدارك مورد نیاز است. وی ادامه داد:‌ متقاضیان بدون آزمون باید علاوه بر مدارك ذكر شده تصویر اول صفحه شناسنامه، پیوست شماره 3 صفحه 44 دفترچه راهنما و فیش واریزی را نیز به همراه داشته باشند.

اقبالی درادامه بااشاره به اینكه ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی در حال انجام است، افزود: آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی كه از 1 خرداد ماه آغاز شده تا 7 خرداد ادامه خواهد داشت.

وی درمورد اعلام نتایج آزمون EPT گفت:‌‌ روال اینگونه است كه یك هفته تا 10 روز بعد از برگزاری، نتایج بر روی سایت ept.iauset.com قرار می گیرد و داوطلبان می توانند از وضعیت و نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر