کد خبر: 78058 A

وزیر آموزش و پرورش خبر داد؛

براساس مفاد این بخشنامه، تابلوی دبستان ها پس از ذکر نام واحد آموزشی به دو دوره اول و دوم دبستان نامگذاری می شود و تابلوی دبیرستان های سراسر کشور نیز با ذکر عناوین دوره اول و دوم متوسطه مشخص خواهد شد.

ایلنا: وزیر آموزش و پرورش از ابلاغ دستورالعمل ساماندهی و اصلاح تابلوی مدارس و همچنین نام و مشخصات پایه‌های مختلف تحصیلی خبر داد.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش در همایش مشترک شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش سراسر کشور که در محل اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، گفت: با تصویب عناوین و مشخصات دوره ها و پایه های مختلف تحصیلی در شورای عالی آموزش و پرورش، پس از تأیید رئیس جمهور دستورالعمل اصلاح تابلوهای مدارس و مشخصات پایه های مختلف تحصیلی به ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: براساس مفاد این بخشنامه، تابلوی دبستان ها پس از ذکر نام واحد آموزشی به دو دوره اول و دوم دبستان نامگذاری می شود و تابلوی دبیرستان های سراسر کشور نیز با ذکر عناوین دوره اول و دوم متوسطه مشخص خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: ادارات آموزش و پرورش و تمام مدارس کشور موظف هستند در اسرع وقت نسبت به اصلاح نام تابلوهای مدارس، سربرگ ها و مهر واحدهای آموزشی اقدام کنند.

به گزارش ایلنا، در هشتصد و هشتاد و یکمین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش، عناوین دوره‌ها و پایه‌های تحصیلی نظام آموزشی جدید به تصویب رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر