کد خبر: 80372 A

چشم انداز برگزاری دوره های آموزشیDBA ماهان، پرورش مدیران کارآمد درحوزه کسب و کارکه این امر با رویکرد ارتقا دانش و مهارت های مدیریتی به سبک کاملا کاربردی اجرایی خواهد شد.

ایلنا: مدرسه عالی کسب و کار ماهان با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام به برگزاری پنجمین دوره عالی مدیریت کسب و کار (DBA) می‌کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مدرسه عالی کسب و کار ماهان، هادی سیاری از کارآفرینان برتر ایران و صاحب سبک در حوزه مدیریت راهبردی درباره جزئیات برگزاری این دوره آموزشی گفت: چشم انداز برگزاری دوره های آموزشیDBA ماهان، پرورش مدیران کارآمد درحوزه کسب و کارکه این امر با رویکرد ارتقا دانش و مهارت های مدیریتی به سبک کاملا کاربردی اجرایی خواهد شد.

براساس این گزارش گروه های هدف پنجمین دوره dbaماهان متشکل ازمدیران عالی و ارشد باتجربه سازمان های خصوصی و دولتی هستند که ضمن دارا بودن سابقه تحصیلی MBA و یا آشنایی با علوم مدیریتی مصاحبه ورودی را با موفقیت گذارانده اند. همچنین دانش آموختگان در پایان این دوره گواهینامه معتبر از دانشگاه جامع علمی کاربردی با تائیدیه وزارت علوم،تحقیقات و فناوری دریافت خواهندکرد.

گفتنی است ریاست گروه DBA ماهان به عهده علی اکبر فرهنگی چهره ماندگار ارتباطات ایران است و اعضای شورای سیاستگذاری این دوره مشت پرفسور ناصر میرسپاسی- پدر علم مدیریت منابع انسانی ایران- - پرفسور محمود ساعتچی پدر علم روانشناسی بهره وری راهبردی در جهان- و همچنین –عبدالحمید ابراهیمی -پدر علم بازاریابی ایران- است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانند به وب سایت رسمی موسسه به آدرس www.MahanBS.com مراجعه كنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر