کد خبر: 85601 A

ظرفیت اعلام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران در مقطع دکترای حرفه‌ای ۱۳۵ نفر، کار‌شناسی ۴۲۰ نفر، کار‌شناسی ناپیوسته ۱۳۰نفر است که در مجموع ۶۸۰ نفر ظرفیت پذیرش برای دانشگاه علوم‌پزشکی ایران اعلام شده است.

ایلنا: معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران از درج نام دانشگاه علوم پزشکی ایران در لیست ظرفیت و انتخاب رشته محل‌های سازمان سنجش برای جذب دانشجو در کنکور سراسری ۹۲ خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از دانشگاه علوم پزشکی ایران، "رسول فراست کیش" با اشاره به درج نام دانشگاه علوم پزشکی ایران در لیست سازمان سنجش آموزش کشور برای جذب دانشجو، اظهار داشت: این دانشگاه امسال از طریق کنکور سراسری در رشته‌های مختلف علوم پزشکی دانشجو می‌پذیرد.

وی افزود: ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی ایران همانند سال‌های قبل از ادغام دانشگاه تعیین شده است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به ظرفیت پذیرش دانشجو در این دانشگاه در مقاطع مختلف، گفت: ظرفیت اعلام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران در مقطع دکترای حرفه‌ای ۱۳۵ نفر، کار‌شناسی ۴۲۰ نفر، کار‌شناسی ناپیوسته ۱۳۰نفر است که در مجموع ۶۸۰ نفر ظرفیت پذیرش برای دانشگاه علوم‌پزشکی ایران اعلام شده است.

فراست کیش افزود: همچنین ظرفیت اعلام شده در پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران ۵۰ نفر است که فقط در رشته پزشکی جذب انجام می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر