کد خبر: 86663 A

مسئول انجمن اسلامی معلمان سراسر کشور در گفتگو با ایلنا:

امسال علاوه بر اینکه این اجلاس زود‌تر از موعد مقرر برگزار شده جناب آقای روحانی رئیس جمهور منتخب نیز به این اجلاس دعوت شده‌اند که انجام این امر از سوی آقای حاج بابایی وزیر آموزش و پرورش شائبه برانگیز است.

مسئول انجمن اسلامی معلمان سراسر کشور اظهار داشت: برگزاری زودهنگام اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور شائبه سوء استفاده سیاسی دارد.

داود محمدی در گفتگو با خبرنگار ایلنا اعلام کرد: هر ساله وزارت آموزش و پرورش اجلاسی را با حضور روسای آموزش و پرورش سراسر کشور برگزار می‌کند که در آن فعالیت‌های سال گذشته و همچنین برنامه‌های سال آینده از سوی مدیران و روسای آموزش و پرورش مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: اما ظاهرا امسال این اجلاس در زمانی زود‌تر از موعد مقرر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این اجلاس هفته آینده روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه برگزار می‌شود، اظهار داشت: در این اجلاس قاعده این است که رئیس جمهور وقت شرکت کند و از مدیران و روسای آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کند.

محمدی اظهار داشت: اما امسال علاوه بر اینکه این اجلاس زود‌تر از موعد مقرر برگزار شده جناب آقای روحانی رئیس جمهور منتخب نیز به این اجلاس دعوت شده‌اند که انجام این امر از سوی آقای حاج بابایی وزیر آموزش و پرورش شائبه برانگیز است.

وی توضیح داد: روال کار این است که هر رئیس جمهور با افراد منتخب خودش و افرادی که پس از وی در مسند کار آمده‌اند به بررسی برنامه‌ها بپردازند و این در حالی است که جناب آقای روحانی در حال حاضر مشغول بررسی اوضاع و تعیین کابینه هستند.

محمدی با بیان اینکه بهتر بود این اجلاس در زمانی پس از تنفیذ حکم ریاست جمهوری و تغییر و تحولات دولت انجام می‌شد خاطرنشان کرد: این کار موجب می‌شد تا معلمان و مدیران منتخب ریاست جمهوری آقای روحانی در شرایط بهتری در این اجلاس شرکت می‌کردند تا سیاست‌های آموزش و پرورش با سیاست‌های مسئولان همخوانی بیشتری داشته باشد.

مسئول انجمن اسلامی معلمان سراسر کشور با بیان اینکه زود‌تر برگزار کردن این اجلاس و برگزاری آن به این شکل به این دلیل تردید آمیز است که شائبه سوء استفاده سیاسی از برگزاری آن توسط وزیر آموزش و پرورش را به ذهن متبادر می‌کند.

به گفته وی، انجام این اجلاس در زمان خود و با کیفیت بهتر می‌توانست به درک بهتر شرایط موجود و انجام اقدامات بهتر و مطلوب‌تر کمک کند.

وی ادامه داد: به نظر بنده این اقدام وزیر آموزش و پرورش قابل نقد است و احتمال سوء استفاده سیاسی از آن می‌رود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر