کد خبر: 87134 A

قرائتی:

از ثبت نام نکردن حاجی بابایی در انتخابات ریاست جمهوری خوشحال شدم/ آقای حاجی بابایی اگر بخواهند بهشت بروند از همین آموزش و پرورش هم می‌توانند.

ایلنا: رییس ستاد اقامه‌ نماز از ثبت نام نکردن وزیر آموزش و پرورش در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قرائتی در سی امین اجلاس روسای مناطق آموزش و پرورش که امروز(15 تیرماه) در محل سالن همایش‌های رازی برگزار شد، گفت: آقای حاجی بابایی اگر بخواهند بهشت بروند از همین آموزش و پرورش هم می‌توانند به همین دلیل  از ثبت نام نکردن ایشان در انتخابات ریاست جمهوری خوشحال شدم.

قرائتی خاطرنشان کرد: اگر دانش آموز خوب تربیت کنید به بهشت و اگر دانش آموز بد تربیت کنید به جهنم می‌روید.

وی در ادامه با اشاره به اینکه احداث نمازخانه در مدارس خوب شده است اما همچنان به اندازه کافی وجود ندارد، افزود: اگرچه به خواندن نماز در مدارس توجه می‌شود اما جا دارد توجه ویژه‌ای به آن شود.

قرائتی با تاکید بر اینکه نباید کسی با چادر مشکی سر کلاس حاضر شود، افزود: چادر مشکی برای خیابان است و باید سر کلاس از چادرهایی با رنگ شاد استفاده شود.

وی بر لزوم انجام اقداماتی برای شادی بچه‌ها در کلاس تاکید کرد و افزود:  من سال گذشته هم این را گفتم اما کسی گوش نداد به اعتقاد بنده آموزش و پرورش باید یک سایت خنده‌ی حکیمانه راه بیندازد تا باعث شادی دانش آموزان شود.

قرائتی خاطرنشان کرد: اگر سایت خنده حکیمانه از سوی آموزش و پرورش ایجاد نشود دانش آموزان برای فراهم آوردن اوقات شاد و خندیدن به دروغ، غیبت، تغییر لهجه و سر به سر هم گذاشتن می‌پردازند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر