کد خبر: 87727 A

نوید ادهم:

بین سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش حتی در واژگان یکدستی و یکنواختی مشاهده می‌شود که این را باید از افتخارات آموزش و پرورش دانست.

ایلنا: دبیر کل عالی شورای آموزش و پرورش گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بسیاری از دغدغه‌ها را کاهش و مطالبات رهبری و فرهنگیان را پاسخ می‌دهد

به گزارش خبرنگار ایلنا، "مهدی نوید ادهم" در سومین روز از سی امین اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور که در سالن همایش‌های رازی در دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با اسناد دیگر بالادستی همگرایی و هم سویی مطلوبی دارد.

وی تصریح کرد: بین سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش حتی در واژگان یکدستی و یکنواختی مشاهده می‌شود که این را باید از افتخارات آموزش و پرورش دانست.

وی با بیان اینکه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بسیاری از دغدغه‌ها را کاهش می‌دهد افزود: همچنین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش دارای این قابلیت است که مطالبات رهبری و فرهنگیان را پاسخ دهد.

دبیر کل عالی شورای آموزش و پرورش با اشاره به ارائه گزارش یک ساله سند آموزش و پرورش به شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بیش از ۷۰۰ اقدام انجام شده در گزارشی که به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه شد آمده است.

به گفته وی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یک سند راهبردی است که باید حداقل در سه برنامه پنج ساله عملیاتی و اجرایی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر