کد خبر: 87758 A

رئیس مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش خبر داد:

آموزش مدرسان در دو نوبت برگزار که در نوبت اول آموزش مدرسان کتب جدید التالیف از ۴ تیر آغاز شده بود و فردا نیز خاتمه پیدا می‌کند/ در انتخاب مدرسینی که برای شرکت به کلاس‌های آموزشی کتب جدید التالیف دعوت میشوند باید توجه ویژه‌ای صورت گیرد و صلاحیت‌های مدیریتی آن‌ها مورد توجه واقع شود.

ایلنا: رئیس مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش گفت: مرحله دوم آموزش مدرسان کتب جدید التالیف بعد از ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، "اسدالله اسدی گرمارودی سویزی" در سومین روز از سی امین اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور که در سالن همایش‌های رازی در دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: آموزش مدرسان در دو نوبت برگزار که در نوبت اول آموزش مدرسان کتب جدید التالیف از ۴ تیر آغاز شده بود و فردا نیز خاتمه پیدا می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در انتخاب مدرسینی که برای شرکت به کلاس‌های آموزشی کتب جدید التالیف دعوت میشوند باید توجه ویژه‌ای صورت گیرد و صلاحیت‌های مدیریتی آن‌ها مورد توجه واقع شود.

رئیس مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش در ادامه به سامانه آموزشی فرهنگیان اشاره کرد و افزود: با ایجاد این سامانه آموزشی برای فرهنگیان کلاس‌های حضوری به حداقل می‌رسد و شاهد چرخش نیروی انسانی خواهیم بود.

گرمارودی با بیان اینکه سامانه آموزش فرهنگیان در ۳۲ استان نصب شده است افزود: برنامه‌های مختلفی مانند برگزاری کلاس‌های مجازی از این طریق به مرجله اجرا در می‌آید.

رئیس مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش تاکید کرد: ایجاد سامانه آموزشی فرهنگیان حضور گواهی نامه‌های کاغذی حذف خواهد شد.
اسدی گرمارودی با اعلام اینکه ۵ رشته برای دوره ابتدایی در دانشگاه فرهنگیان از مهر امسال ایجاد می‌شود افزود: امسال همچنین ۲۵ هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان جذب خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر