کد خبر: 90203 A

در زمینه همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی؛

این تفاهم نامه در قالب همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی و توسعه فناوری، ارتقای سطح تحصیلی مدیران و کارکنان ناجا و همکاری‌های علمی و آموزشی مشترک و انجام پژوهش‌های مشترک منعقد شده است.

ایلنا: تفاهم نامه همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی در جهت ارتقای علمی و سطح تحصیلی کارکنان ناجا بین دانشگاه آزاد اسلامی و نیروی انتظامی منعقد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، در مراسم انعقاد این تفاهم نامه، حسین بلندی معاون آموزشی دانشگاه در سخنانی با اشاره به اینکه امروز نیروی انتظامی به یک سیستم مبتنی بر فناوری اطلاعات تبدیل شده است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه پیشرو در کشور در جهت رفع نیازهای دستگاه‌های اجرایی همواره پیشقدم بوده است.

وی افزود: این دانشگاه با دارا بودن بیش از ۲۷ هزار عضو هیات علمی تمام وقت و نیمه وقت و ۵۰ هزار عضو هیات علمی حق التدریس، به عنوان یک بازوی علمی قدرتمند در جهت تحقق اهداف عالیه نظام آموزش عالی در حرکت است و مواردی نظیر مسائل بین رشته‌ای و تدوین برنامه‌های درسی جدید را مد نظر قرار داده است.

بلندی یادآور شد: این تفاهم نامه در قالب همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی و توسعه فناوری، ارتقای سطح تحصیلی مدیران و کارکنان ناجا و همکاری‌های علمی و آموزشی مشترک و انجام پژوهش‌های مشترک منعقد شده است.

وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به تجارب علمی و کاربردی که در ناجا وجود دارد، اساتید فن بتوانند از آن استفاده کنند.

همچنین سردار سعید شکری‌پور معاون تربیت و آموزش ناجا در سخنانی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی از دیدگاه ما موسسه آموزشی بر‌تر در سطح کشور است، گفت: امیدواریم از مجموعه استعداد‌ها و فرصت‌هایی که در این مجموعه آموزش عالی دارد استفاده کنیم.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی با توجه به تحولات جامعه نباید از دانش و فناوری روز به دور باشد و ناجا باید با دانش روز پیش برود.

شکری‌پور اظهار امیدواری کرد که نیروی انتظامی با استفاده از فضا و آموزش‌های مناسب مسیری را طی کند که در کار موفق باشد.

وی گفت: ایجاد امنیت پایدار موجب توسعه پایدار می‌شود و علم یکی از ارکان توسعه پایدار است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر