کد خبر: 91172 A

وزیر آموزش و پرورش:

همه نهاد‌ها در مقابل آموزش و پرورش باید احساس مسئولیت کنند که این امر در جامعه خوب پیش رفته است، اما به نقطه مطلوب نرسیده‌ایم.

ایلنا: وزیر آموزش و پرورش، ‌خدمت به معلم را مصداق مقابله با جنگ نرم عنوان کرد و گفت: ایجاد مدارس قرآن، اردوهای راهیان نور وغیره بهترین راه مقابله با جنگ نرم است.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا حاجی بابایی در چهل و سومین نشست اعضای شورای معاونین این وزارتخانه در اردوگاه شهید باهنر تهران با اشاره به اینکه جامعه باید نگرش خود را نسبت به آموزش و پرورش تغییر دهد، تصریح کرد: همه نهاد‌ها در مقابل آموزش و پرورش باید احساس مسئولیت کنند که این امر در جامعه خوب پیش رفته است، اما به نقطه مطلوب نرسیده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه در گذشته همه از آموزش و پرورش مطالبه داشتند، یادآور شد: همه باید به آموزش و پرورش بدهکار باشند و فضای انفعال باید از آموزش و پروش رخت بربندد و فضای فعال ایجاد شود.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه خاطر نشان کرد: کار‌ها در آموزش و پرورش باید حساب شده و دقیق انجام شود تا مدیون نظام و انقلاب نباشیم.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه وقتی از جنگ نرم صحبت می‌شود موضوع کتاب، پوس‌تر و غیره به ذهن متبادر می‌شود، افزود: هیچ جنگ نرمی در مقابل رضایتمندی مردم موفق نمی‌شود و رضایتمندی معلم حرف اول و آخر را در آموزش و پرورش می‌زند و در مقابله با جنگ نرم بسیار مفید است.

حاجی بابایی با اشاره به اینکه مدارس باید کانون گرم باشد، اظهار کرد: اگر یک روز مدیران در مدارس فضای تربیتی مطلوب ایجاد کنند، این فضای گرم تربیتی‌‌ همان مقابله با جنگ نرم است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر