کد خبر: 93953 A

درخواست دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از روحانی؛

شایسته است وزیر علوم آینده شخصیتی برآمده از جریان دانشگاهی کشور باشد و برای رفع معضلات اشاره شده کمر همت ببندد و پشتیبان همیشگی دانشجویان باشد

ایلنا: جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه علامه طباطبایی با ارسال نامه‌ای به «حسن روحانی» رئیس جمهور منتخب، خواستار احیای فضای آکادمیک در دانشگاه‌ها شدند.

به گزارش ایلنا، در بخشی از این نامه با اشاره به محدودیت‌های ایجاد شده در ۸ سال گذشته در دانشگاه‌ها آمده است: تصویب قوانین ناعادلانه، تعداد بالای افراد محروم از تحصیل و تدریس در دانشگاه‌ها و شواهد موثق دیگر همه و همه دلایلی متقن برای اقدامات جدی و پیگیرانه برای اصلاح وضع موجود از سوی وزارت علوم در دولت یازدهم است.

در بند پایانی آورده شده است: انتظار ما از دولت تدبیر و امید این است که به قیل و قال افراد نشانه ‌دار افراطی (که گویی نمی‌خواهند پیام رای معناردار مردم را درک کنند) توجه نکند تا شادی و امید ایجاد شده در دل مردم و مخصوصا جامعهٔ دانشگاهی به یاس و ناامیدی بدل نشود. شایسته است وزیر علوم آینده شخصیتی برآمده از جریان دانشگاهی کشور باشد و برای رفع معضلات اشاره شده کمر همت ببندد و پشتیبان همیشگی دانشجویان باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر