کد خبر: 9730 A

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم به ایلنا خبر داد:

مجلس شورای اسلامی به منظور بازدید نمایندگان از حوزه های انتخابیه تعطیل بود و قطعا در هفته جاری موضوع ارز در دستور كار مجلس است و دغدغه های همه کسانی که به نوعی مرتبط با بازار ارز هستند، بررسی می شود.

ایلنا:‌ نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتراضات در رابطه با پرداخت ارز دانشجویی این هفته در دستور کار مجلس قرار می گیرد.

موسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در رابطه با التهاب بازار ارز و اعتراضات صورت گرفته، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی در ارتباط با پرداخت ارز به دانشجویانی که بورسیه هستند صحه گذاشته است و دانشجویانی که در خارج از کشور تحصیل می کنند و تحصیل آنها مورد تایید وزارت خارجه قرار گرفته و بورسیه هستند باید ارز آنها به نرخ ارز مرجع تهیه و تامین شود.

عضو کمیسیون اقتصادی در ارتباط برخی اعتراضاتی که ناشی از التهاب بازار ارز بود، افزود: مجلس شورای اسلامی به منظور بازدید نمایندگان از حوزه های انتخابیه تعطیل بود و قطعا در هفته جاری موضوع ارز در دستور كار مجلس است و دغدغه های همه کسانی که به نوعی مرتبط با بازار ارز هستند، بررسی می شود.

نماینده فلاورجان گفت: در بودجه سال گذشته و امسال موضوع ارز دانشجویی مورد توجه قرار گرفت و مطالبات معترضان به شیوه پرداخت ارز دانشجویی هم بررسی خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر