کد خبر: 99403 A

دکتر فرهاد دانشجو در شصت و هفتمین اجلاس شورای مرکزی تأکید کرد:

دانشگاه آزاد اسلامی پروژه موفق نظام است که حاصل زحمت و تلاش خیلی از افراد است/ حمایت‌های امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، تلاش استادان، دانشجویان و کارمندان و از همه بیشتر آیت الله هاشمی رفسنجانی و آقای دکتر جاسبی در موفقیت این دانشگاه نقش بسزایی داشته است.

ایلنا: فرهاد دانشجو بر ارتقای کیفی و کمی فعالیتهای فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد دانشجو در شصت و هفتمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد نجف آباد تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی پروژه موفق نظام است که حاصل زحمت و تلاش خیلی از افراد است.

دانشجو تأکید کرد: حمایت‌های امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، تلاش استادان، دانشجویان و کارمندان و از همه بیشتر آیت الله هاشمی رفسنجانی و آقای دکتر جاسبی در موفقیت این دانشگاه نقش بسزایی داشته است.

وی افزود: از فعالیت و زحمات مسوولین گذشته دانشگاه آزاد اسلامی تشکر و قدردانی می‌کنم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به حضور حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در شصت و هفتمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه اظهار داشت: ایشان از دو جهت عزیز و ارزشمند هستند، یکی به جهت آنکه مجتهدی عالم هستند و دیگری به خاطر آنکه بوی حضرت امام خمینی (ره) از ایشان استشمام می‌شود.

فرهاد دانشجو ادامه داد: ایشان از ابتدای مدیریتم حامی اینجانب و مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی بودند.

وی در ادامه سخنان خود ارتقای کیفیت در آموزش و پژوهش و ارتقای کیفی و کمی فعالیتهای فرهنگی را دو محور اصلی فعالیت در دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد و گفت: دغدغه اسلام و فرهنگ اسلامی را داریم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در مسیر فرهنگ و ارتقای کیفیت توکل به خدا، صبر و محبت را فراموش نمی‌کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر